Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak is Spirituális Sátánist...

Vannak is Spirituális Sátánisták akikkel tudnék privátba beszélni?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni ezt a vallást mert nagyon megfogott az az "életkép" amit mutat. De előtte szeretnék olyannal beszélni aki már benne van egy ideje.

2017. dec. 11. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
A te értelmi szinvonaladon válaszolnék: nem vannak.
2017. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi bajod ha valaki másba hisz?
2017. dec. 11. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Bocsáss meg kérdező, de az első válaszoló, csupán úgy válaszolt, ahogyan te feltetted a kérdésedet. :) Semmi köze a vallásodhoz! Egyébként, éppen emiatt vannak fintorral azok, akik rátok néznek, mert igen bugyuták vagytok. Minden bántás nélkül mondanám!
2017. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek miért vagyok bugyuta.
2017. dec. 12. 14:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha az első azért fikázza az értelmiségi szintem mert az írtam véletlen hogy is az itt helyett akkor felkötöm magam :D
2017. dec. 12. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. :-)
2017. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a sátánizmus? Ember, fel tudod dolgozni a számodra elküldött információt? Az első ezért írt nem tudom mért emészd meg, ez van. Én minden bántás nélkül mondtam, hogy a Sátánista vallás ezért bugyuta és azok akik ebben vannak, állításod szerint te MÉG nem vagy benne, vagy mégis? Gondolkozz könyörgöm...
2017. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"bugyuták vagytok" Ebbe beletartozok én is meg e azt is írtad a "vallásodhoz" Ezzel is arra céloztál hogy én már az vagyok. Szóval neked is értelmezned kéne mit is írtál. :)
2017. dec. 12. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyílván akkor az vagy nem? Mi a gond? Tehát, azon vagy fenn akadva kedves kérdező, hogy én téged és a kedves/kedvtelen Sátánistákat hogyan nevezem? :D Ejnye, hát a Keresztényeket is hívják elmeháborodottaknak, iszákosoknak, mesében hívő embereknek és még sorolhatnám. De nyílván ti sok mindenen mentetek keresztül és ez iszonyú lehet számotokra ezt is megértem, csak akkor nem értem mit is sírsz. Probléma azzal, hogy én egyáltalán nem bántó módon elmondtam a véleményemet, ami valószínüleg a te véleményeddel nem megegyző? :D Feltettél egy kérdést, egy válaszoló válaszolt én csak elmondtam a vélményemet és felhívtam a figyelmedet arra, hogy nem a vallásról beszélt az első hozzászoló. Hogy ha ez nehéz, akkor itt nem velem van a gond, de még az első válaszolóval sem. :)
2017. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Párszor már fölvetették itt ezt a kérdést.


Ha nem kaptál még priviben segítséget, akkor írhatsz nekem is.

2017. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!