Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez nem fura, hogy Erdő Péter...

Ez nem fura, hogy Erdő Péter Karácsonyi interjújában végig egyfajta szimpatikus derűs arccal beszélt és mikor vége lett egyből elkomorodott, csak azt még nem vágták ki?

Figyelt kérdés

az utolsó másodperceknél, előtte viszont mennyivel derűsebb


[link]


2017. dec. 26. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
A hangulat hirtelen váltása a tekinteten azt jelzi,hogy a színjátéknak vége.A függöny bezárult.
2017. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Gondolod, hogy ezek a magas rangú papok egy percig is hisznek az egészben?
2017. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

na közben alatta találtam egy ilyet ezek szerint ő inkább borúsabban szokott nézni én nem tudtam talán így elfogadható


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

2017. dec. 26. 09:27
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Erdő Péter elsősorban jogász (kánonjogban magasan képzett). Ettől még vigyoroghatna, mint a vadalma, de nem kötelező.

Vannak emberek, akik nagyon kedvesnek mutatják magukat, s hátulról döfnek beléd egy kést. S vannak olyanok, akik zordnak mutatkoznak, de csupa jóság van a szívükben.

2017. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Én sem vigyorgok állandóan, mint egy rohadt tök. Akkor most velem valami nagy probléma van?


Egyébként lehet azért komorodott el az arca a végén, mert eszébe jutottatok ti.

2017. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Most néztem meg azt az utolsó másodpercet. Az elején is komor volt. Nem csodálom. Nekem sem lenne kedvem mosolyogni, ha ezzel a senkivel kell beszélnem.
2017. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy csak ezt a kifogásolni valót találod a bíboros atyával készült interjúban. Akkor ezek szerint a gondolataiba nem tudtál belekötni. A következő probléma remélem az lesz, hogy csálé a szemüvege....
2017. dec. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha te beszélsz valamiről,a számodra boldogságot adó téma iránti lelkesedés a te arcodra is derűt csal (ha van ilyen téma).

Aztán ha a témát lezárod és az eszed elkezd a következő feladatodon járni, elkomolyodsz.

Ez természetes dolog.

Persze ha keresünk valamit, amibe bele lehet kötni, akkor találunk is...

2018. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért még 1.5 másodpercig maradhatott volna a derű rajta
2018. jan. 2. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:

9.Hsz!


Csak a belső derű marad meg a függöny összezáródása után.

Az álarcot le szokták olyankor venni.

2018. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!