Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk nem tünik fel nektek,...

Tanúk nem tünik fel nektek, hogy a hozzászólásaitokat piros kézzel értékelik és gyakran látni 0%-ost válaszaitok között nem ejt benneteket gondolkodóba valami nem stimmel vagy ezt üldöztetésnek tituláljátok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez pontosan őket igazolja, hiszen őket üldözik és megvetik.
2017. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne most. Kérlek. Majd holnap. Had érezzék jól magukat az emberek
2017. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 követ62 ***** válasza:
100%

Sajnos az én tapasztalatom az, hogy elég, ha meglátják valaki nevét talán el sem olvassák mit írt (saját tapasztalat is) máris piros kezet kap.

Nem mondom, hogy mindig jót írnak, de van, hogy csak a Bibliát idézik és akkor is le vannak pontozva.

2017. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel csak etetve van a beléjük nevelt üldözési mánia és pont ez miatt vannak szentül meggyőződve arról, hogy nekik van igazuk.
2017. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt az ész nélkül pontozósdit nem tanúként sem nagyon tolerálom,többször megesett velem is,hogy egy kérdező elvileg személyes véleményt kért valamiről és gyök nullára le voltam pontozva,mintha egy személyes véleménynél lenne jó vagy rossz válasz. Azért bevallom őszintén, a tanúk 90%-ban nem a kérdésre válaszolnak így valóban megvan az esély,hogy haszontalannak lesz nyilvánítva a válasza,de amikor a kérdések olyan szinten vannak,hogy "mi a kedvenc filmed?" és ott nekiállnak egymást pontozgatni,az azért már szánalmas.
2018. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Régebben volt egy kérdés,hogy "ki a kedvenc szented?",odaírtam,hogy Jézus,ott is csutkára le voltam pontozva,nem is értettem,hogy most az volt a kérdés,hogy ki az ÉN kedvenc szentem,vagy az,hogy ki az a szent,aki a többségnek szimpi,mert akkor mást írok nyilván,de tényleg,amikor ennyire személyes dolgot kérdez valaki,ott ne húzzanak már le. Ez tényleg olyan,mintha a kedvenc színemről kérdeznének és valaki csak azért lepontozna,mert szerinte a kék csúnya szín és mivel neki nem tetszik,így nem lehet az én kedvencem,válasszak mást.
2018. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@Merete

A Tanúk lepontozása részben valóban egy általános ellenszenvet jelez, de persze ezt valahogy ki kellett harcolniuk. Az agresszív nyomulás más felekezetekkel kapcsolatos kérdéseknél részben biztosan magyarázza a dolgot.


Személy szerint próbálom a rendeltetésének megfelelően használni az oldalt, betartva a szabályokat, és lehetőség szerint normálisan válaszolni a kérdésekre. Hogy ez milyen százalékot eredményez, az minimális szinten érdekel csak, persze mindenkinek jólesik, ha felpontozzák, de ennyi.


Feltételezem, hogy az adott kérdésnél azért pontoztak le, mert Jézus nem tartozik a szentek közé a szó jelenlegi értelmében, ő külön kategória.

2018. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző: attól még a szent jelző áll rá, más kérdés, hogy a katolikusnak a kockafejébe nem fér bele, a tanúnak meg egyenesen arconköpés a sok szentnek kinevezett ember, és hiába a sok vita köztük, itt egy emberként nyomnak piros kezet, mint akiknek kötelező.


ON: sokszor blogolni járnak ide, azt is ctrl+c ctrl+v módszerrel, ezért kb bárki ha csak tanúnak vallja magát, már kapja is a vandáloknak járó elismerést. Tök érthető szerintem, ez nem a tanúk üldözése, hanem a gyakorikerdesek.hu triviális viselkedési normáit rendszeresen felrúgókra irányuló egészséges népharag.


Nézzétek a közkedveltnek számító trolljainkat, mennyivel szebben állnak pontokkal! Talán gyakorlati kérdésekben is jó arányban adnak tényleges segítséget, de a különvéleményükben is jobb eséllyel találnak társakat egy-egy zöld hüvelykujjra, mint a radikális szélsőkeresztény szövegtéglagyárak.

2018. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!