Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az egyik templomban láttam...

Az egyik templomban láttam egy Illuminati háromszöget. Miért volt ott?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Ez így kevés infó a normális válaszhoz.

De nem minden háromszög "illuminati".

2018. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Maradjunk annyiban, hogy a Szentháromságot már előbb ábrázolták háromszög formájában, mint az ilyen illmunál tökörségeket kitalálták.
2018. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Kezdjük ott hogy kevered az Illuminátus rendet a szabadkőművességgel. A szabadkőművesek meg (legalábbis eleinte) mélyen vallásos emberek voltam, így felhasználták ezt a KERESZTYÉN jelképet.


Háromszög mint Szentháromság, a szem pedig Isten mindent látó szeme.

2018. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Ez olyasmi, mintha azt kérdeznéd, hogy Indiában láttál horogkeresztet, miért volt ott?

Ahogy a swastika régebbi, mint a horogkereszt, úgy a Szentháromság ábrázolása is régebbi, mint hogy az illuminati elkezdett valami hasonlót használni.

2018. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2018. jan. 1. 20:10
 6/24 anonim ***** válasza:
Lehet csak megállt pihenni.
2018. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
14%

Háromszög benne a szemmel egy sátánista szimbólum és sokkal régebbi mint az Illuminati. Van egy rövid videó erről ami összefoglalja:



https://www.youtube.com/watch?v=v9-MNK4wf64


Keresztény templomokon is láthatsz ilyet amiből kiderül hogy kit is szolgál a mai egyház valójában. Jézus nem használt ilyen szimbólumot, semmi köze hozzá.

2018. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, sokszor úgy került rá templomokra ilyen jel, hogy szabadkőművesek/illuminatusok adtak pénzt a templom építésére v. felújítására
2018. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
De hát csomó olyan templomban van ilyen szimbólum, ami régebben épült, mint hogy a szabadkőművesség létrejött volna...
2018. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

"De hát csomó olyan templomban van ilyen szimbólum, ami régebben épült, mint hogy a szabadkőművesség létrejött volna."


Ez egy sátánista szimbólum és sokkal régebbi mint szabadkőművesség. Ott a videó, nézd meg.

2018. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!