Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha temetőbe megyek és ott...

Ha temetőbe megyek és ott maradok zárás után, akkor az őrök kiküldenek?

Figyelt kérdés
Vagy bírságot kell fizetni? Lehet hülye kérdés, csak sok helyen olvasom, hogy emberek járnak éjszaka temetőbe sétálgatni de hát közben meg a nyitvatartás gondolom nem viccnek van kirakva. El szeretnék menni én is estefele, mikor már nincsenek nagyon emberek és nyugodtan maradhatok magamban de nem szeretném ha kiküldenének.

2018. jan. 6. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahol van meghatározott nyitvatartási rend, ott addig maradhatsz, amíg engedik.


Ahol nincs, akár ott is éjszakázhatsz.

2018. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rendőrséget esetleg rád fogják hivni, rosszabb esetben rablók környékeznek meg...
2018. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez miért vallásba van? :D Amúgy nagy temetőbe nem hiszem hogy észrevesznek a sötétbe. :) Ha igen ott a 2 lábad futni :D
2018. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisebb helyen, pl falvakban és egyéb nyitott temetőkben, vagy már nem használt,de még létező helyeken ez nem akadály. A nagy temetőknél azért magas fallal van körül véve és ha bezárják a kaput, nem nagyon tudsz kijönni...persze lehet, hogy fel sem tűnne,hogy ott vagy egy nagy területen...de én a helyedben inkább parkban vagy erdőben sétálgatnék, a temetőben majd épp elég időt töltünk majd mindannyian előbb vagy utóbb.
2018. febr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Józsi a temetőben maradt zárás után, rásötétedett, botorkál kifelé, szembetalálkozik egy alakkal, kérdi:

- ön nem fél ilyenkor a temetőben?

- féltewm, míg éltem.

2018. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kekszelni is járnak oda 😀
2019. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!