Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Itt most az égi jel,...

Hívők! Itt most az égi jel, de sehol a megváltó. Mikor látjátok be, hogy hazugságban hisztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly szeptemberében az elragadtatás folyt a csapból, most meg azzal jön a hirportálok nagy része, hogy a hold a jel, jön a megváltó. De sehol. Mikor ébredtek rá, hogy hazugság az egész biblia, megváltó, stb? Nem unjátok még?
2018. jan. 31. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Tavaly szeptemberében az elragadtatás folyt a csapból, most meg azzal jön a hirportálok nagy része, hogy a hold a jel, jön a megváltó



Ezt valóban így mondták a hírportálok,hogy a hold lesz a jele a Megváltó visszatérésének,vagy csak te találtad ki?Mert a Biblia ilyen dolgot nem állít.

2018. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
És te mikor jössz rá hogy annak a sok baromságnak, amit az álhírportálokon összehordanak, annak a rengeteg kiforgatott hülyeségnek, amit a fanatikusok fröcsögnek a leghalványabb köze sincs ahhoz, amiben az emberek többsége hisz? Kár hogy nem abban a korban éltél, amiben Einstein, megnéztem volna, hogy milyen érvekkel ülsz le vele vitatkozni, ugyanis ő is hitt Istenben.
2018. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Az a helyzet, hogy ezeket az agyament hülyeségeket rajtad kívül senki sem állítja, te találod ki.

Érdekes módon én még csak hasonlót sem olvastam, érgi jelet pedig pláne nem láttam. Te mikor láttad, este, reggel, melyik nap?


Javaslom, kevesebb alkoholt fogyassz.

2018. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ahhoz képest hogy a csapból folyt nem hallottam róla, pedig elég sok keresztyén portált olvasok és több egyházban is megfordulok időnként.
2018. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Melyik csapból? Attól, mert te egyszer hallottad valahol, az még nem azt jelenti, hogy ilyen ordas marhaságokban hiszünk, mint amit te leírtál. Legalább ismernéd azt, amit káromolsz.
2018. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Én már kezdek félni..


Mi atyánk, ki vagy a mennyekben szenteltessék meg a te neved...

2018. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

"most meg azzal jön a hirportálok nagy része"

Ne kamu hírportálokról informálódj a kereszténységről.

2018. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 HaEv ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!

A felháborodásodat nagyon sok hívő osztja ám! Sőt! Nagyon sok Jézus Krisztusban hívő ember is! Ahogy én is!

Adok egy tanácsot! Ha rá akarod ébreszteni az ilyen hírportálok hívőit, hogy biztos, hogy Jézus nem akkor jön vissza, íme a "mindent visz" idézet:

Márk evangéliuma 13. fejezet: "Arról a napról és óráról azonban senki sem tud, még az ég angyalai sem, sőt még a Fiú sem, csak egyedül az Atya. Vigyázzatok, legyetek ébren, mert nem tudjátok, mikor jön el az az idő!"

Ezt Jézus maga mondta!

2018. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért a Bibliát is elolvastad hozzá,vagy csak tövig benyelted,amit egy oldalon olvastál? Azért lenne hazug a Biblia,mert te egy hírportálon olvastál valamit? Legalább akkor onnan olvastad volna,amit lehazugozol..
2018. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdezö, mit zavar téged, hogy ki miben hisz? Én sem hiszek ilyesmikben, de felőlem aki akar higgyen.


Ha hazugság ha nem, lehet azoknak van igazuk akik hisznek lehet azoknak akik nem, tudja a bánat, majd kiderül

2018. febr. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!