Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem alapítják meg ismét...

Miért nem alapítják meg ismét a Templomosok Rendjét? Eléggé aktuális lenne életre hívni ezt a rendet, szervezetet, figyelembe véve az európai folyamatokat, nemde?

Figyelt kérdés
A biztos jövő a múltban gyökerezik.

#Kereszténység megerősítése #kereszténység védelme #európai összefogás #Európa védelme.
2018. márc. 15. 16:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Milyeneknek kéne lenniük?


Egyébként nem értelek, hivatalosan, az Egyház által is engedélyezett lovagrend. Mint írják, az eredeti rend regulája szerint élnek.

2018. márc. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Lehet, de már nem nagyon hatnak. Vezetői nem tesznek meg mindent a népszerűsítésért.
2018. márc. 16. 10:09
 13/28 A kérdező kommentje:
A piacot is lehet befolyásolni. Pl helyi adókedvezményekkel.
2018. márc. 16. 10:10
 14/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez utóbbit máshová szerettem volna leírni.
2018. márc. 16. 10:14
 15/28 A kérdező kommentje:
Sajnos tanúi lehetünk egy olyan és már akuttá vált fajgyűlöleti jelenségnek, amelyet még nem sokan mondtak ki, de ideje volna már, elég régóta, azzal foglalkozni. Ez pedig a fehérellenesség, a fehérgyűlölet, a fehérek diszkriminációja. Ezért szerintem ezt a kérdést Európai szinten szigorúan és mihamarább szabályozni kell.
2018. márc. 17. 09:28
 16/28 anonim válasza:
még milyen szerencse hogy sose fogod elérni amit akarsz.
2018. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te beteg vagy. Az ilyen elvakultakat kellene kezelni. Bár lehet, hogy csak egy troll vagy, aki erre hokizik. Ennyire buta emberek nem létezhetnek. Fizikai képtelenség. xD
2018. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nahát. Elég baj ha valaki összekeveri a fizikait a szellemivel. Hát erre inkább nem is válaszolok.


Ja. Én nem is fogom elérni. Nem egyéni lesz, hanem kollektív.

2018. márc. 17. 10:07
 19/28 anonim ***** válasza:
Ez már nekem fáj. Gyónd meg bűneidet és kössed fel magadat.
2018. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm ezt a választ. Ezt a legutóbbit. De a többit is. Így sokkal tárgyilagosabban, sokkal objektívebben láthatjuk és vizsgálhatjuk a dolgok. Sokkal, de sokkal pontosabb képet kapunk arról, hogy mi a valóság az ősi Európában, az emberiség civilizációjának ősrégi fellegvárában.


A helyzet elszomorító, megdöbbentő, egyenesen rémisztő. Tombol a gyűlölet, terjed a félelem, izzik a pusztításvágy, a megsemmisítési vágy az európai őslakosság felé, azok felé, akiknek az ősei megteremtették az európai kultúrát, azok felé, akiknek a kultúrájából nemcsak ők, az európaiak, hanem más földrészek lakói is részesülnek a sok-sok általuk is használt európai eredetű vívmány által. Az európai kultúra sokaknak segített jobb élethez jutni szerte a földkerekség rengeteg pontján, ennek ellenére látjuk, hogy a világ ölbe tett kézzel és kajánul vigyorogva szemléli azt a tragédiasorozatot, amelynek belső szemtanúi és valós szenvedő alanyai vagyunk mi európaiak. Így hálálja meg a világ mindazt a rengeteg pozitívumot, amelyet Európának köszönhet. Így hálálja meg a rengeteg önzetlen segítséget. Így hálálják meg sokan a jót, amelyet Európa tett és tesz folyamatosan azokért is, akiket befogadott.


Nem értem Európa reakcióját, nem értem sok európai vezető politikus reakcióját, nem értem az Európai Parlamentet, nem értem Europolt, nem értem Brüsszelt, nem értem a tagállamokat. Baj van. Nagy baj. Nem kéne valamit csinálni? Hiszen Európa prédává vált. Ráadásul egyszerre több és igen veszélyes érdekcsoport prédájává.

2018. márc. 17. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!