Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne lerázni azokat a (hitgyülis) felhasználókat, akik életküldetésüknek veszik, hogy minden iszlámmal kapcsolatos kérdést szétspammoljanak az ostoba cikkeikkel?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 18:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet normális eszmecserét folytatni az oldalon, mert ezek a szektások a dzsihádfigyelő, hetek, új exodus stb cionista-hitgyülis szennyoldalaikkal szétspammolják a kérdéseket...
2018. márc. 16. 19:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelentheted, rendszeres szabályszegés után kitiltják őket. Ez nem vallás kérdése, hanem hogy betartja-e az oldal szabályait, és offolni-spammelni-floodolni nem lehet.
2018. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 HaEv ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Ugyanez a helyzet azokkal a nem keresztényekkel, akik vallás témában írogatnak és nem vallásosak. Minek ír oda, ha csak idegesíti az egész téma? Ugye? Nos, azért, mert ez a véleménye és joga van ahhoz, hogy az említett keretek között ezt megtegye. Még akkor is,ha időnként lemarom az arcom egy-egy hozzászólástól. :)

Ha a lezáratáson gondolkodsz, akkor arra is gondolj, hogy a kérdésed eleve gyűlölködő. Akkor most téged is letilthatnak? Miből gondolod,hogy ők "hitgyülis"-ek? Nem csak ők tesznek ilyet. Aki rájuk akar téged uszítani, az is ezt fogja tenni: belinkelget olyan cikkeket, amiket a "Hit Gyüli" oszt meg.

Szivecske! Ez egy szabad ország! De jelentsd a dolgot az adminnak és majd figyelni fogják. Esetleg szabálykiegészítést is kérhetsz, hogy mekkora százalékban tartalmazhat a hozzászólás linkeket. Ezt néha én se bánnám.

2018. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szólásszabadsag van..tehat semmit
2018. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem linkeket raknak be, hanem copy-paste-oznak oldalas írásokat a hitgyülis oldalakról (új exodus, hetek, dzsihádfigyelő stb). Ezzel teljesen szétrontják a kérdés áttekinthetőségét és lineáris gondolatfonalát.


Pl:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

(bár itt már egy kicsit rend lett rakva)

Van még egy csomó ilyen kérdés, csak most hirtelen ezeket találtam meg.


Az, hogy az ilyenek döntő része hitgyülis (vagy egyéb cionista) arra nyugidtan fogadhatunk bármekkora összeget, mert én már nem először követek ilyen „vitákat” több weboldalon is.


Persze az sincs kizárva, hogy csak fizetnek nekik ezért... vagy tényleg ennyire vakbuzgó agymosottak...

2018. márc. 16. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Ezt Gyülisként mondom, hogy azokat a fanatikus birkákak nem rázod le soha. Bróbálj velük személyesen vitatkozni. Sajnos kedves testvéreim nem tudnak vitatkozni, ha nincs azonos véleményed akkor szinte eretneknek tartanak. Nagyon nem tetszik, az irány amit most el kezdett venni a felekezet.

Csak figyeld meg, ezután a komment után ki leszek utálva.

A családom és én évek óta küzdünk, hogy vegyék már éyzre magukat.

Na, mindegy, szóval őket soha nem fogod lerázni, már próbáltam nem megy.

De azért van néhány értelmes is nyugi, én 8ról biztos tudok.

2018. márc. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Én nem vagyok hitgyülis. De undorodom egy olyan vallástól, amit egy nyomorult pedofil talált ki egy epilepsziás roham miatt. Az említett nő ellenes szúrák ebben a könyvben vannak benne, ami ez a pedofil mocsok által íródott. Mi a gond azzal, ha valaki ezeket megmutatja?
2018. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor láttam itt vallás kategóriában egy kérdést,hogy "Te hogy képzeled el a saját Mennyországodat?". Az első komment,ami jött erre: "nincs Isten." Szóval ugyanazt lehet velük is csinálni,mint a vallás kategóriába csupán trollkodni járó ateistákkal. Semmit.

Ezt azért is írtam,hogy nehogy azt akard kikerekíteni belőle,hogy az iszlámot mennyire üldözik,mert ez csak velük fordul elő,nem,akármelyik kategóriát megnézed,valahol valaki mindig fog offolni,próbáld lenyelni.

2018. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szólásszabadsággal nincs is semmi bajom,de a kettős mércével van,amikor hívőket szinte kiutálják valláskritikáról,mert mit keres ott,ha hívő,de amikor jön egy ateista és nem a kérdésre válaszol -mert az előző példámban sem a kérdésre válaszolt- akkor ahhoz már joga van,mert szólásszabadság? Lehet,de ITT ezen az oldalon még mindig szabályszegés. Mert minden kérdés alatt hápogni,hogy nincs Isten,felesleges,jó,te ateista vagy,te nem hiszel benne,örülünk neki,de ezt még mindig nem kérdezte senki. Ez az off,ezzel nem tudsz mit kezdeni,max jelented.
2018. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6


Az Izrael-istenítés mindig is jelen volt, erre épül az egész egyház.

Most a fanatikus muszlimgyűlölet megy ezerrel. Ez régen is jelen volt, de akkor még nem volt egy Fidesz, ami beállt volna mögéjük.


Azelőtt meg csak az SZDSZ-imádat ment. És a rivális pártok átkozása.


#7


Én meg ettől a kettős mércétől és tudatlanságtól undorodom.

Az ellen miért nem szólaltatok fel, hogy István kirány is ugyanolyan pedifil volt? Amikor Mohamedről van szó habzó szájjal pedofiloztok, de István királyr miért nem pedofilozzátok le soha?

És az, hogy a Biblia mérföldekkell nőellenesebb mint a Korán az miért nem zavar titeket? Azt mirt nem mutatjátok meg soha, hogy a Biblia előírja a házasságtörő nők megkövezését (míg a Korán nem) és, hogy a Biblia szerint a nőknek fejkendőt kell viselniük (míg a Korán ezt nem írja elő)?


Merete


Nem akarom kihozni azt, hogy az iszlámot mennyire üldözik, mert ez nyilván nem igaz. Viszont az, hogy Európában az iszlám ellen a legnagyobb a fejekben a sötétség és dezinformáltság az szerintem vitathatatlan.

Csak szimplán egy vallásról szeretne az ember infókat szerezni, anélkül, hogy ilyen tudománytalan szennyírásokkal árasztanák el...

Egyébként meg egyetértek veled, ilyen máshol is előfordul...

2018. márc. 17. 16:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!