Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a témáról?

KZitus kérdése:

Mi a véleményetek a témáról?

Figyelt kérdés

[link]


Ti is úgy látjátok ennyire nagy a baj? Megoldás? van valami ötlete valakinek?

Mi lenne a megoldás?



2018. máj. 23. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagy a baj.

Sikerült mindent tönkre tennünk amiről Isten azt mondta, hogy igen jó. Tönkre tettük és tesszük a természetet és egymást is. Egy lelkész azt mondta, hogy az Isten nélkül élő ember, embertelen ember lesz. Ha Isten több ember életének részese lehetne akkor egy szebb és békésebb világban élhetnénk, mert akkor többen komolyan vennék azt, hogy nem tesszük tönkre azt, amit Isten ránk bízott. Engem elszomorít, hogy elpusztítottuk azt a sok szépséget amit Isten alkotott és az is, hogy nem tudunk békében élni egymással. De tudom, hogy Isten nem nézi már sokáig ezt a pusztítást, Sátánnak már nagyon kevés ideje van. És azt is tudom, hogy egyszer helyre állít mindent. Fül nem hallott, szem látott, emberi szív még nem gondolt olyat amit isten készített azoknak akik őt szeretik.

2018. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

jelina72


Az írásodból az tűnik ki mennyire igaza volt Jeremiásnak, amikor azt írta:"Jól tudom, ó, Jehova, hogy az embernek nincs hatalma az életútja fölött.

Még csak lépteit sem irányíthatja a járó-kelő ember." (10:23)


De mivel évezredek óta az emberek többsége nem veszi figyelembe Isten tanácsait...hát ide vezetett. Az ember képes lenne kipusztítani a földet maga alól, ha Isten nem állítaná meg....de megállítja a Jelen.14:6 szerint és ez vígasztaló.

2018. máj. 26. 15:08
 13/15 anonim ***** válasza:

#10, én ezt nem így látom, mindenki felteszi magának ezeket a kérdésekef élete során, de nekem nem úgy jött le, hogy Istent vádolná ezekért. Inkább csak kérdi Istent, hogy "miért?"


Továbbra sem kaptam választ arra, mért bicskanyitogató a linkem. Komolyan nem értem. Oké, itt a többség nem szereti a katolikusokat, én meg egy katolikus oldalt linkeltem, ez lenne akkora baj? Vagy mi?

2018. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

1-es hsz


Az, hogy ég a tető a házunk fölött!

Nem vetted még észre? A videóban is erről van szó.

Te mit teszel?

2018. jún. 11. 11:20
 15/15 anonim ***** válasza:

"#10, én ezt nem így látom, mindenki felteszi magának ezeket a kérdésekef élete során, de nekem nem úgy jött le, hogy Istent vádolná ezekért. Inkább csak kérdi Istent, hogy "miért?""


Majdnem ugyanaz. Sajnos nem jutott messzire a Tanúknál, ha ez a saját szövege. Hiszen a miértekre ott a válasz a Bibliában.

2018. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!