Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Zsidók le akarják rombolni a...

Zsidók le akarják rombolni a jeruzsálemi Al Aksza mecsetet?

Figyelt kérdés
Az amerikai nagykövet olyan képet kapott ajándékba zsidóktól amin az Al Aksza mecset helyett egy zsidó templom látható. Miért nem máshova építik fel Salamon templomát?

2018. máj. 24. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyreszt ott volt az o templomuk, itt igazuk is van a mecset kesob keszult.De ha arra az orultsegre vetemednek hogy leromboljak a mecsetet abbol haboru lehet..es nem hiszem hogy az izraeli vezetes orult lenne....
2018. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mikor a mecset épült, a zsidó templom már nem állt. Miért nem építik fel máshol?
2018. máj. 24. 14:01
 3/11 A nép hiteője ***** válasza:
100%
Nem olvastad meg soha el az oszovetseget.
2018. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem olvastam
2018. máj. 24. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Egyreszt nem biztos hogy fel akarjak epiteni, szerintem nem jo otlet bolygatni es ezzel szerintem az izraeliek is tisztaban vannak.A kep valoszini emlekezteto hogy ott alt a Salamin temploma amelyet a romaiak 70-ben leromboltak..es utanna a torok birodalomban epitik fel a mecsetet ha jol tudom...tehat a kepet mint emlekeztetot tudom elkepzelni amivel bizonyitjak elsobsegugek a muszlimokkal szemben, de nem hinnem hogy felepitenek a templomot...

Ha meg megis akkor a Jelenesek konyveben leirtak teljesednek a szemunk elott mert ott van megirva hogy igenis felepitik a harmadik templomot amlelyben az antikrisztus ul be istenkent imadtatva magat....

Na az akkor tenyleg gaz lesz mert a nagy nyomorusag nem setagalopp lesz.....

2018. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Csak kevés, szélsőséges zsidó akarja lerombolni, mert a többség szerint a megváltás, amely a harmadik templom felépítéséhez köthető, másképpen következik be.

A harmadik templom, ami helyén lehetséges, hogy a mecset áll, nem emberi kézzel épül majd fel, ezért nincs szükség a mecset lerombolására, vallja a többség.

A szélsőségesek nem így gondolják és vallási fanatizmusból már többször megpróbálták felrobbantani a mecsetet, nem törődve a következményekkel.

Speciel ez világháborús veszély, mivel a mecset az Iszlám egyik fő szent helye és senki ne gondolja, hogy ez apróság, főleg ha Iszlám hívő államnak is lesz atomereje, ami lehetséges, hogy már jelen idő, de nem járunk messze tőle ha még nincs így.

Az USA nem fogja hagyni Izraelt, mi meg a NATO-ban szövetségesek vagyunk vele, így a keresztény világ is óhatatlanul konfliktusba kerül az Iszlámmal, ami bizonyára két milliárd muszlim végét jelentené, de talán a miénket is, mert háborúban sosem lehet előre tudni, mi lesz a vége.

Annyi bizonyosnak látszik, hogy ha elkezdik, akkor aligha lesz egyhamar vége, illetve az lehet, hogy nem sokáig tartana majd, de a végsőkig elmennek, így értettem.

Pedig tisztára őrültség, ha jó régi is a mecset, amiért nagy kár lenne, /még ha többször felújították is/, akkor is csak egy épület.

2018. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Az amerikai nagykövet olyan képet kapott ajándékba zsidóktól amin az Al Aksza mecset helyett egy zsidó templom látható. "


Ezt a baromsagot meg honnan veszed?


"kapott ajándékba zsidóktól"

Meghataroznad konkretan, hogy kiktol?

2018. máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez megtörténne annyit érne el az Elkövető,bármelyik egyén vagy állam is lenne,hogy eggyesitené az összes arabot az ellentéteiktől függelenül….

Gondolhatod milyen szándékkal.

2018. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a rombolás soha nem jó. elég lenne ha kiraknák a csillagot a tetejére.
2018. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Őrültség lenne a Zsidók részéről ha elpusztitanák az Al Aksza mecsetet,mondjuk annyit elérnének hogy az eddigi arab államok közötti külömbségek megszűnnének és minden arab illetve muszlim Izráel ellen fordulna.
2018. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!