Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki mostanában letörte a...

Aki mostanában letörte a Jézus szobor karját, megveri az Isten?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a hirekben. Ha pl. nem veri meg akkor mindent elnéz az Isten? Tehát bármit csinálunk tökre mindegy.
2018. máj. 24. 19:47
1 2
 11/13 szp72 ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan Istenre bízhatjuk, hogy kit, mikor, mennyire és hogyan büntet meg. Mind az egyszerű rongálót, mind a szándékos Jézus gyalázót utoléri a megfelelő súlyú büntetés.
2018. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%

Mondtam, hogy szabadon lehet csinálni? :D

Azt írtam, hogy felháborító, és büntetendő. Pl. garázdaságként.


Írtuk a Tízparancsolat egyikét, ez neked nem tetszett. Erre most összevissza félrebeszélsz.

2018. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek nem konkrétan ezekért a tettükért fognak bűnhődni, hanem azért hogy idáig eljutottak. Ezek a tettek már csak tünetei az áldatlan életnek. Csak sajnos még nincsenek elég mélyen, hogy magukba szálljanak. Inkább sajnálni kell őket.
2018. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!