Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten nyomában Morgan Freeman-...

Isten nyomában Morgan Freeman-nel című műsorról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miután most hozta a Guardian, hogy nyolc különböző nő vádolja szexuális zaklatással, visszaélve munka közben a hatalmával, és egy őt interjúzó, 6 hónapos terhes riporternőnek azt mondta kézfogáskor, hogy "milyen zamatos vagy", az a véleményem, hogy egy ilyen férget nem nézek meg a tévében sem.
2018. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Már az első részben már kiderült, hogy Morgan Freeman az isten, így többet már le sem forgattak.
2018. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 A zaklatásról annyit, hogy kamu.

#2 Mit értesz az alatt hogy ő isten?

2018. máj. 25. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Borzalmas ez a meetoo baromság, már nagyon elegem van belőle, Morgan Freeman egy aranyos bácsi, akkor sincs semmi ha valakinek azt mondja jól néz ki, ennél többel nem is vádolták, most mégis meg van hurcolva.

Nekem tetszett a dokumentumfilm sorozata.

2018. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: NEM az. Minimum NEM tudhatod. Úgyhogy ne légy nevetséges még jobban.
2018. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

4: nem, fogdosással vádolták, azzal, hogy hat hónapos terhes nőnek odasúgja, hogy milyen zamatos (ripe), van-e x vagy y munkatárson fehérnemű és ezt bele a képébe stb.


Szánalmas alakok védik az ilyesmit, jó érzésű férfiak és nők soha nem tennék. Honnan tudod, hogy zaklatsz valaki MUNKA KÖZBEN? Ha nem mondanád neki ugyanazt vagy nem tennéd ugyanazt Dwayne Johnsonnal, akkor az zaklatás.

2018. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os hát akkor én meg azt mondom, hogy te ezt, meg azt mondtad nekem, ki bizonyítja az ellenkezöjét, főleg ha esetleg találkoztunk már, azt hazudok amit akarok.

Másrészt ez a "zamatos vagy" értelmezni se nagyon tudom, tök nem érdekelne ha valaki ilyet mond nekem. Ez azért nagyon nem számít nemi erőszaknak.

2018. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általánosságban nem tartom hitelesnek, amikor valakik egy ismert arc mögül, a háttérből akarnak tanítani. Morgan Freeman-ről pedig nem igazán gondolnám, hogy valódi hívő ember, amitől persze még lehet egyfajta hite, de szerintem inkább egy jó színész.


Ami a zaklatást illeti, az egyáltalán nem tény. Voltak nagyon durva hollywoodi sztorik, amiket a média agyonhallgatott, aztán, amikor kiborult a bili, ugyanaz a média, amelyik korábban elmaszatolta a dolgot, most felkarolta az ügyet, és tömeghisztériává dagasztotta. Ettől még a média nem lett tisztává, ugyanolyan mocskos, mint korábban volt, csak maga elé tartja a tárgyilagosság látszatát. Én erre nem vagyok vevő, de látom, sokan eszik nagy kanállal. Eljutottunk oda, hogy bárkit tönkre lehet tenni, ha találnak pár istentelen hamis tanút, aki egy kis juttatás fejében zaklatással vádol valakit. Nincs szükség bírósági ítéletre, semmit sem kell bizonyítani, a guillotine pengéjét már élesítik. Egy régi vicc jut eszembe:


– Na, jól nézünk ki – mondta Kohn Grünnek, amikor Adolf Hitler birodalmi kancellár lett. – Most már az utcára se mehetünk ki többet.

– Már miért ne mehetnénk? – kérdezte Grün.

– Mert akinek három heréje van, annak ezek böllérbicskával levágják az egyiket.

– Aha – mondja Grün, majd felderült: – De miért ne mehetnénk ki az utcára? Elvégre se neked, se nekem nincs három herénk.

– Mit gondolsz – néz rá szomorúan Kohn –, számolnak ezek, mielőtt vágnak?

2018. máj. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!