Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak a Bibliában olyan...

Vannak a Bibliában olyan idézetek amik tiltják az erotikus tánc mozdulatokat? Küldenétek párat? Többi lent!

Figyelt kérdés

A szalagavatós táncunk elég "örömlányosra" sikerült és végső esetben a vallásra akarom fogni, hogy miért nem vagyok hajlandó táncolni. Amúgy nem vagyok vallásos, de most ha kell szívesen idéznék a tánctanárnak (nem túl jófej és megértő az ember) a Bibliából, hogy ne kössön bele. Esetleg tudtok mondani pár dolgot a Bibliából ami tiltja a kihívó/erotikus viselkedést?

Előre köszönöm az értelmes hasznos válaszokat, trollok kíméljenek.



2018. nov. 8. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltja a Biblia az erotikus táncmozdulatokat, bár megfelelő keretbe teszi úgy mint házasság.

Ott lehet erotikusan is táncolni. :)


Az ördögöknek szóló tánc, gondolom valami bálványimádós tánc lehetett, mert a táncot amúgy szereti a Jóisten.

Dávid is táncolt, a héberek is táncolnak stb.


Ha szerinted túl "örömlányos" a tánc, akkor több lehetőséged is van:) Az előtte szólónak tetszik az érvelése:) LÉGY ÖNMAGAD!


Pár kérdést azért felvet. Mindjárt itt a bál? miért csak most derült ki h nem jó a tánc?


Van-e más, akinek szintén nem tetszik?


Lehet-e visszafogottabbá tenni a táncot, hogy Te is vállalni tud?


Mit szól az Ofő?

2018. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a #11-nek igaza van, én csak trollkodtam, mert megszállt az ihlet.
2018. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem fogja letámadni az osztályfőnöke; ha ezt nem érti meg, nem jó pedagógus. A szalagavatói tánc pedig ha jól emlékszem nem kötelező, csak opció.


Én sem táncoltam, a mi osztályunk nem táncolt. Nem mernék megesküdni, hogy egy keringő erejéig nem álltunk össze egy lányosztállyal (mi fiúosztály voltunk), de talán keringőztem. Látod, annyira mély nyomot hagyott bennem az egész, hogy nem is emlékszem rá.


Keringőn kívüli táncban pedig egész biztosan nem vettem részt. Nem vagyok táncikálós típus, és nem is erőltették.

2018. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bálint6969 válasza:
Ha nem akarsz táncolni akkor legyen annyi gerinced hogy megmondod a tanárnak miért.Egyébként nem kötelező,simán mondhatsz rá nemet és kész,de ne akard a bibliát kiforgatni,ez nevetséges.
2018. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!