Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lesz a földön valaha is...

Lesz a földön valaha is egységes nézet, vagy Istenhit?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 10:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9%

Lesz, és Zitus bemásolta az erről szóló Isteni ígéretet.


Egységes imádatot fognak bemutatni azok akik már most elfogadják Isten vezetését, minden népből, törzsből....

2018. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

Ha lenne, melyik legyen az?

Minden vallás alapja a HIT, hit a Felsőbbrendű Lényben, a Teremtőben, a Világ urában.

Ám ez csak egy része a vallásnak. Része az a hit is, hogy övé az EGYEDÜL IGAZ.

Ha hiszem és vallom azt, hogy az én Istenem az igazi, hogyan tudsz ennek ellenkezőjéről meggyőzni?

Új hitet csak akkor lehet adni, ha lerombolod a régit. Ehhez viszont a hívő hozzájárulása is kell, ami pedig nem megy észérvekkel, hiszen a hit és az észérvek nem barátok.

Kényszerrel sem hatásos, történelmi tény, hogy a máglyahall, a tömeg- és testvérgyilkosság sem vezetett célra.

2018. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Maximum akkor, ha a lakosság majdnem egésze kipusztul és csak egy kis kolónia marad. De még akkor sem biztos.
2018. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

Az ateizmus az egyetlen alternatíva.

Amíg vannak vallások, biztos a világ pusztulása.

2018. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 KZitus ***** válasza:
6%

13-as hszóló


A vízözönt csak egy kicsi "kolónia" élte túl, de Sátán élve maradt, és az elmúlt évezredekben kiépítette a maga Istent tagadó, Istent káromló világát, és ő hozta létre az összes olyan vallást, amely tagadja Jehovát és Jézus Krisztust mint Királyt.

Azért lehet Isten háburúja után egységes imádat, mert Sátán már akkor nem lesz, és nem fogja befolyásolni az emberiséget. Csak az Istentől jövő tanítás lesz az egész földön és természetesen csak azok élhetnek ott, akik ezt elfogadják.

2018. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

KZitus

No és mi van azokkal, akik nem is ismerik azt az Istent, aki a végitéletet tartja majd?

2018. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet Zitus a kereszténység előtti vallásokkal, mondjuk a zsidóval?

Vagy éppenséggel a katolikussal?

Ha az is a Sátán praktikája, akkor a Biblia is az, merthogy a katolikusok állították össze a Bibliát a zsinatokon, de amúgy is, gondolom úgy véled, hogy régóta ő uralkodik, ha már Krisztust is elveszejtette, meg mondjuk Pétert, meg Judást, meg Pált is, aztán ha ő uralkodott, akkor lehet, hogy a Bibliát is ő sugalmazta, mert miért ne, lehet, az evangélisták fejébe olyan gondolatokat ültetett, mint mondjuk Judáséba, nem?

De akkor a Jehova Tanúi is őt szolgálják!

2018. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Ne piszkáljátok már szegényt. Ő ebben hisz. Legyen ahogy hiszi. Van egy nagy adag gonoszság és egoistaság ebben az istenben.

"Én mindenek felett"

"Én tökéletes"

"Engem kell imádni"

"Engem kell szolgálni"

"Nekem van igazam"

"Engem kell követni"


Ezek nem isteni sugallatok hanem egyszerű emberi ego.

Most akkor ki teremtett kicsodát a saját képére?

Egy szerető isten nem lehet egoista mert birtokolna és hatalmaskodna, figyelmet követelne és fenyegetne. Na ez az ami miatt nem hiszek a keresztény istenben.

2018. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A saját istenem "néma" és "zajos" egyszerre.
2018. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Theophilus ***** válasza:

"...Sátán élve maradt, és az elmúlt évezredekben kiépítette a maga Istent tagadó, Istent káromló világát, és ő hozta létre az összes olyan vallást, amely tagadja Jehovát és Jézus Krisztust mint Királyt."-lásd: jehovizmus, adventizmus, unitarianizmus, mormonizmus...stb...

Micsoda paradoxon, pont azok mondják ezt akik úton-útfélen megtagadják Jézus Krisztust...(jehovások)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, lesz.

"...az egek tűzbe borulva felbomlanak, és az elemek égve megolvadnak! De új eget és új földet várunk az ő ígérete szerint, amelyekben igazság lakozik." 2 Pét. 3,12-13

De majd csak ha ez beteljesül...

2018. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!