Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a videóban...

Mit gondoltok a videóban szereplő előadásról és annak a hangulatáról? Szerintetek ez az aranyos "kis lány" bűnt követ el?


#szellem #mágia #démon #ijesztő kis lány
2019. jan. 6. 02:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Stefán!

Nem teljesen világos számomra a véleményed Pállal kapcsolatban. Azt, azért elismered, hogy a lányban jövendőmondó lélek volt, ugye? Tehát nem igazán értem, hogy hogy gondolod, hogy Pálnak megkellet volna beszélnie vele a dolgot. Szerintem két dolgot tehetett, vagy figyelmen kívül hagyja vagy kiűzi.


Hogy mit gondolok a videóról? Azt, hogy egy bűvésztrükk és nem az én tisztem megítélni, hogy a lány bűnt követett el vagy sem. Az Isten dolga.

2019. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem biztos hogy van benne barmi termeszetfolotti. Ha igy van akkor semmikepp.
2019. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!