Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti mit gondoltok a szeretkezés...

Ti mit gondoltok a szeretkezésről, a fiatalok körében? Elsősorban olyanna a válasza érdekelne, aki vallásos.

Figyelt kérdés

Akkora bűn lenne? Szerintetek mennyi idő után? Vagy egyáltalán lehet? Vagyis miért tiltják egyes vallásos szülők, anyák főleg? Hiszen nem rossz.

Ezekkel úgy picit dilemmába vagyok. Remélem érhető, hogy mire/mikre szeretnék választ kapni. Köszönöm a válaszokat! :)



2019. márc. 27. 21:43
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
62%

A katolikus egyház nagyjából a felvilágosodás óta (1700-as évek) nem tudott igazi választ adni a felmerülő kérdésekre. Nem én állítom, hanem egy francia bíboros.


De nézzük máshonnan: Isten minek is adott vágyakat, ha rögtön tiltja is azokat?

2019. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
20%
Én 30 évesen tervezem elveszteni, addig zárdában fogok élni, és mindennap imádkozni fogok és ha oda kerül a sor nyilván csak házasság után a nászéjszakán fogok lefeküdni vele, és egy évben maximum egyszer elégítem ki vágyaimat majd, az év többi részében majd imádkozok Istenhez hátha megbocsát
2019. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
62%
Szerintem az ilyen szülők miatt van annyi embert aki nem tudja kiélni a szexualitasat. A fiatal kori tiltás nagy hatással van a fejlődő szexualitasra
2019. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Nem érthető, mire szeretnél választ kapni, az viszont világos, hogy rossz kategóriában vagy.
2019. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4 Másoknak eddig elég érthető volt, a kategória meg szerintem jó. Hová kellett volna, a fogyókúrákhoz? :D
2019. márc. 27. 22:05
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
#22.05 Ha vallásos szempontból érdekel a téma, akkor a Kultúra ==> Vallás lenne a megfelelő.
2019. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Egészségükre.
2019. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
31%

Mit akarsz a vallásosokkal! Nekik bűn ha az ember öntudatra ébred és rájön, hogy nem kell mindenhez a papok engedélyét kérni. Istent a boldogságban kell keresni, nem a templomokban.

A vallásosok, tehát megragadnak egy gyermeteg szinten. Nekik tabu egy felnőttnek szóló kérdés. Kár olyat kérdezni valakitől, amiben nem kompetens. Ezzel magadat is hergeled, meg a vallásosokat is. Fogadd el, hogy nem vagyunk egyformák.

2019. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%
Az anál nem számít megcsalásnak, vagy bűnnek. Ez ősi tudás/gyakorlat a papok köréből származik, és ők már csak tudják!
2019. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%
Elnézve a válaszokat, ide felesleges bármilyen értelmest írni, nem menne át a lényeg, nem fognád fel kérdező. Egy undorító kis pofátlan bunkó vagy, aki még büszke is erre.
2019. márc. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!