Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol lehet olyan emberekkel...

Hol lehet olyan emberekkel ismerkedni, akik egyetértenek René Guénon és Julius Evola tanításaival, és ezek fényében tervezik az életüket?

Figyelt kérdés

Magyar viszonylatban Dr. László Andrásról, Baranyi Tibor Imréről, esetleg Hamvas Béláról lehetne beszélni.


Szívesen beszélgetnék bárkivel, aki ismeri és egyetért, vagy részben egyetért a tanításaikkal. Tekintettel hogy ismerkedés a téma, elsősorban nők a célközönség, de az értelmes beszélgetésnek mindig örülök. :)


22/F



2019. jún. 26. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Évekig olvastam az ő tanításaikat, illetve hallgattam előadásokat. Ők a Tradicionalista iskola, metafizikai tradicionalitás képviselői. Van Akadémiájuk is.


N

2019. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is imádom mindhármat, mármint Guénon-t, Evola-t, és Hamvast. Rengeteget tanultam az írásaikból. Nekem nagyon fontosak. 21 éves koromban kezdődött Evola egyik művével (Lázadás a modern világ ellen)...

F/44

2019. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!