Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire igaz az hogy a...

Mennyire igaz az hogy a Jehova tanúi a sátán igéjét terjeszti?

Figyelt kérdés
Egy haverom szerint az egy szekta,ami a Sátán oldalán áll.
2019. júl. 21. 05:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

ott a datum is a watch tower mikor jelentette meg!

a szektás központodból kérd ki a neked hivatalos megjelentetést. BIZTOS NEM TAGADJÁK LE!

2019. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Közel 30 éve szolgálom Jehovát, és soha de soha sehol nem olvastam, és nem is tanították ezt az állítást. Hogy a tanúk ellen, milyen kiforgatott és szerkesztett hazugságokat írnak, az az egyén személyes problémája.


Az tény, hogy voltak javítani valók, helyreigazító gondolatok, ahogy mindig is történtek Isten népében, bármelyik időszaka is volt az.

A fent leírt ellenséges támadás, egy szokásos félre vezető, lázító, romboló írás. Figyelemre sem méltatom.

2019. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

az hogy te buta vagy arról én nem tehetek.

én megmondtam és megmutattam hol tudsz utána nézni. tudod ha engem érintene és komolyan venném azt amivel foglalkozok akkor biztos utána néznék pontosan , nekem meg tökmindegy hogy ki mit tud és mit nem és csak infót adok amit esetleg tudok biztosabbakat. és ez az. és ennyi mert vallás sem érdekel komolyan a megbízhatatlanságai miatt.

2019. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog utánanézni. Meg a folyton változó világosság múltja is mindig el van tüntetve, jehovistáknál nem maradhat ilyen kompromittáló múltbeli tény, ami ma már hazugságnak számít. 😀
2019. júl. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
38%
Mint sátánista, kijelenthetem, hogy a Jehova tanúi messze állnak "a Sátán igéjétől".
2019. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!