Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Forever egy szekta?

A Forever egy szekta?

Figyelt kérdés
Mindenki aki részese lesz ennek mintha bezombulna, istenitik az egészet úgy hogy közben kifordulnak önmagukból.

2020. jún. 8. 02:07
1 2
 11/14 Anahystor ***** válasza:
16%

Talán próbáld ki!


:-)


Utána mondj véleményt, saját tapasztalatok alapján!


Mellesleg nem ügynök vagyok, hanem felhasználó, aki elégedett a termékekkel.

2020. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
52%

7. Válaszoló.


Értem én, hogy szkeptikus vagy, esetleg anti mlm es.

Ez teljesen helyén való dolog és ezzel minden rendben is van.


Viszont ha talán jobban átnéznéd egy struktúrát nem tennél fel ilyen kérdést.


Ugyanis azért nem kaphatóak boltban az effélé termékek az Flp termékei. Mert az Flp nem direkt marketinggel értékesíti a termékpalettáját, hanem ajánlói rendszerrel.


Ha te valakitől vásárolsz, ez olyan mintha egy forgalmazó cégtől vásárolnád meg.


A termékek nem csodaszerek. Viszont nagyban hozzájárulhat az egészség megőrzésében, illetve a betegségeg megelőzésében.

Nagyon sok hasonló minőségű termék van a piacon. Viszont hatóanyag tartalomban igen kimagaslóak.


Drágák? Igen drágák. Épp erre van a marketing terv. Ami által jelentősen lecsökkentheti az árat.

Főleg ha üzletszerűen is akar vele valaki foglalkozni.


Ha az Flp direkt marketingben értékesítené a termékeit, valószínű, hogy egy gél ára nem 12 ezer lenne, hanem akár 22 ezer.


Mert mindenki dobná rá a % ot.

2020. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Anahystor ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Már csak egy kérdés:


Mi köze Orbán Viktornak, Disneynek, vagy a Baljós Árnyaknak a Foreverhez vagy a szektákhoz?


(kulcsszavaknál felsoroltad ezeket)


pótkérdés: Nagyon be voltál szívva a kérdés kiírásakor????

2020. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves 13!


Teljesen józan voltam, az esetleges nagyobb elérés miatt vagy mások ESETLEGES bosszantása miatt írtam nem odaillő szavakat.

2020. aug. 15. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!