Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztények tényleg így...

A keresztények tényleg így reagálnak arra, ha valaki másban hisz?

Figyelt kérdés

Ebben a műsorban elég durván viselkednek, csak mert valaki hisz az asztrológiában vagy ünnepli a napfordulókat.

https://www.youtube.com/watch?v=8ueKOVzk4Gg

(angol)



2020. aug. 22. 17:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2020. aug. 22. 17:49
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Az "itt a lényeg"- be sajnos belenéztem, szerencsére nem az elejébe ! 1 egész percet bírtam. Ezt jó lenne, ha mások nem néznék meg, szörnyűbb hangok vannak benne, mint bármelyik durva horror filmben. Egyébként az 1 perc alatt nem láttam keresztényeket, csak egy elmebeteg nőt üvöltözni!

Félelmetes, hogy ilyeneket nézel, ez biztos nem tesz jót az idegrendszerednek!

2020. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 MBbpg ***** válasza:
90%

Én is belenéztem... Már bánom...

Biztosat ugyan nem tudok mondani, de hogy az az ordibáló asszony nem keresztény, azt nagyon valószínűnek tartom

2020. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Olyan unalmas ez...

X millió keresztény él a Földön, a világ népességének egy tekintélyes hányada, ráadásul sokféle egyházban, irányzatban. Nem beszélhetünk tehát "A" keresztényekről. Olyan jó lenne, ha végre elfelejtenénk ezeket az általánosításokat, hogy "A" ...-k. Nincs ilyen, nyista. Emberek vannak eltérő véleménnyel, még egyes valláson, egyházon, irányzatokon belül is.

2020. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként vegyél kezedbe pl. egy Nemeshegyi Péter, vagy egy Hans Küng-kötetet, hogy mit írnak más vallásokról. Máris nem lesz olyan egyoldalú a tájékozódásod.
2020. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az idegrendszeremmel semmi probléma. De köszönöm az aggódást.
2020. aug. 22. 19:17
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

En hiszek Istenben, viszont az asztrologia is nagyon erdekel.


Sajnos sok ember nem tudja elfogadni, hogy valaki hisz egy olyan dologban, amiben sajat maga nem:/


Tiszteletben kell tartani masnak a velemenyet , en igy gondolom.

2020. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
#6 félre értettél, egyáltalán nem aggódok érted, csak azt mondom, hogy ha ilyeneket nézel, az nem tesz jót az idegrendszerednek!
2020. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Csak udvariasan próbáltam közölni azt, hogy "fuck off".
2020. aug. 22. 23:48
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

- Doktor úr,jól értettem, elmehetek?

- EL-ME-BE-TEG!

2020. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!