Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a vallások miatt fog kipusztulni az emberiség? Videó is van erről. Vélemény?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha van róla videó, vagy le van írva valami trágya blogon, akkor biztos így van.
2020. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2020. okt. 22. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a vallás miatt. Szerintem az emberi természet miatt. Ha nem is egy nukleáris háború fog kipusztítani minket, akkor lehet, hogy az erőforrások fogynak el, ami tömeges kihalást eredményezhet, vagy pedig egyszerűen csak tönkretesszünk a bolygót, és egyre inkább ezen az úton haladunk.
2020. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hála Istennek ez a videó, egy nagy kamu.
2020. okt. 22. 19:40
 5/8 A kérdező kommentje:
és a harmadik vh, sem a vallás miatt lesz szerintem.
2020. okt. 22. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig az olaj miatt van a háború. A kapzsiság miatt.
2020. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk Jézus ezt akarta a vallásokkal, el is mondta:


Abban az időben Jézus így szólt tanítványaihoz: „Azért jöttem, hogy tüzet gyújtsak a földön. Mi mást akarnék, mint hogy lángra lobbanjon! Keresztséggel kell megkereszteltetnem. Mennyire várom, hogy ez beteljesedjék! Azt gondoljátok, azért jöttem, hogy békét hozzak a földre? Mondom nektek, nem azt, hanem szakadást. Ezentúl, ha öten lesznek egy házban, megoszlanak egymás között: három kettő ellen, és kettő három ellen. Szembekerül apa a fiával és fiú az apjával, anya a lányával és lány az anyjával, anyós a menyével és meny az anyósával.”

2020. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ...Laci ***** válasza:

Szerintem ő nem fegyveres konfliktusokat akart gerjeszteni. Mégcsak nem is a családok összhangját akarta megbontani.

Amit mondott, azt úgy értette, hogy az ő követői a saját környezetükben mindenütt kitűnnek a relatíve magasabb erkölcsi értékrendükkel. Emiatt folyamatos támadások érik őket attól a világtól, amely nem akar megváltozni.

Ha pedig meg akarják változtatni a környezetüket, az rögtön ellenük fordul.

Sátán nem fogja könnyen feladni azt, amit eddig gondosan felépített.


A vallások jelenléte egy hadüzenet Sátán számára, ezért nagy hiba ha a vallások egymás ellen fordulnak. Ez csak a jó oldalt gyengíti.

2020. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!