Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Baj ha nem akarok hívővé...

Baj ha nem akarok hívővé válni túlzottan ?

Figyelt kérdés
Szóval na én nem akarok megterni, alapból református vagyok. Hiszek az Atya, Fiu, Szentlélekben. Házasságban élek van egy 7 éves fiam. Feleségemmel dolgozunk, egyikünk sem dohányzik, kávézni szoktunk csak reggelente tejesen. Ha tudunk segítünk masoknak. Minden temetesen ha meghal a rokonságbol valaki ott vagyunk. Tiszteljük az embereket. De nem akarok ilyen Felsőbb hatalmasságokkal kapcsolatba lenni amiből Csak skizofrénia , hallucináció agymosások elme bajok következnek. Minden este elmondunk egy mi ATYANKAT es kesz
2021. márc. 22. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Az a baj, ha kényszerből csinálsz olyat, amihez nincs kedved.
2021. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem unod még a hazug kérdéseid? Teljesen elment a józan eszed? Vagy református, vagy katolikus vagy hites vagy. Vagy 23 éves, vagy 32 vagy bármi más. Vagy egyedülálló vagy nős, van ami még nem volt??? Mi lenne, ha abbahagynád végre és egyszer őszinte lennél???
2021. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es szia! Én nem tudom miről beszélsz de valakivel nagyon össze tévesztessz több ezren vagyunk itt. Mit pattogsz na csá
2021. márc. 22. 08:35
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Minek miatyankozol esténként?
2021. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mantis religiosa ***** válasza:
95%
Valaki vagy hívő, vagy nem. Egy hívő ember személyes példamutatással " térít". Akik az ilyen külsőségeket erőltetik, azok csak el akarják hitetni másokkal a saját nagyszerűségüket.
2021. márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Két néven futsz: Baranyi mind a kettő eleje. Egy fiatal srác vagy, aki privát is igen gusztustalan módon írogatsz másoknak. Egy hazug ember vagy.
2021. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Tényleg szükséges kitenned naponta az idióta kérdéseidet? Senki se kíváncsi rá, mindenki tudja, hogy ki vagy. Kezeltesd magad.
2021. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

"Baj ha nem akarok hívővé válni túlzottan ?"


Szerintem olvasd el legalább egyszer a Bibliát. Mert amitől tartasz, szó sincs róla a Bibliában.


"Tiszteljük az embereket."

Ez kevés, hacsak a tisztelet nem gyakorlati szeretetet jelent nálad. Pl. éhező megetetése, stb.

2021. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Éhező meg etetése. Miből? Ki fizetem a rezsit, marad 100 ezrem kajára ruhára tisztasagi szerek orulok hogy meg elek nem meg masokat etessek
2021. márc. 22. 12:15
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Igen, már hónapok óta mindenki ismeri az anyagi helyzeted, mert minden héten leírod. Mit kezdjük ezzel?
2021. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!