Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények miért támogatják...

Keresztények miért támogatják inkább a melegházasságot mint a többnejűséget?

Figyelt kérdés

A többnejűség hétköznapi és elfogadott a Bibliában, mégis ma a keresztények körében ez teljesen el van utasítva, de még csak törekvések sincsenek mellette.

Az azonos neműek kapcsolata viszont tiltott. A Biblia bűnnek nevezi, de azt látom hogy keresztények egyre inkább elfogadják. Egymás után enegedélyezik keresztény országok az azonos neműek házasságát és legutóbb a pápa is olyan nyilatozatott tett ami úgy hangzott mintha támogatná a melegek együttélését. Én ebben egy nagy ellentmondást látok. Más is észrevette ezt?



2021. ápr. 6. 22:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20

Továbbra is hazudsz és mellébeszélsz. Lássuk mit mondott Jézus:

"Az ember ezért elhagyja atyját és anyját, feleségéhez csatlakozik s a kettő egy test lesz."


Újra kérdezem, hány test lesz hány ember a házasság által?


De lehet én nem tudok számolni mérnök diplomával és neked jobban megy.


"Rosszul tudtad. Ez egy keresztény hazugság. Valójában a keresztény vallás nézi le a nőket és kezeli tulajdontárgyként."

Pedig nem, olvass utána. Araboknál tényleg előfordul, amit írtam, ők meg mohamedánok ugye.


"Több oka is van."

Ez inkább mind kamu ok. Egyszerűen nálatok egy nő kevesebbet ér, mint egy férfi. Nem sok értelme van hazudni és tagadni. Egy férfi is lehet pl mozgássérült, s így sokszor feleségére van utalva anyagilag. Azért nem olyan túl nehéz megmondani, hogy ki az apa, de ha nem tudnák, az se lenne baj, mert úgy is a nő nevét viselné.


"Egyébként Jézus is Allahnak szólította Istent mert anyanyelvén Elah és az eredeti arámi nyelvű Bibliában is szó szerint benne van az Elah szó mint Isten neve."

Magadat hazudtolod meg. Jézus soha nem mondta ki az Allah szót. Igazából még az Éli nevet is csak egyetlen egyszer használja, amit a zsidók félre is értettek és azt hitték, hogy Illést hívja, pedig egy zsoltárt imádkozott arámi nyelven.

Jézus mindenhol Abba szót használja Istenre, ami Atyát jelent.

2021. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

"Újra kérdezem, hány test lesz hány ember a házasság által?"


Annyi mond jézus hogy elhagya az apját, anyját és megházosodik. Hol írja hogy nem lehet több feleége. Ezen mit nem értesz? Logikailag ez a vers nem zárja ki a többnejűséget. Ha tilos lenne akkor lenne egyértelmű tiltás, de nincs ilyen vers.



"Pedig nem, olvass utána. Araboknál tényleg előfordul, amit írtam, ők meg mohamedánok ugye."


Hát ha annyi eszed van hogy egyes emberek tettei alapján ítlsz meg egy vallást akkor kukázhatod a diplomádat. Ennyi eről akkor a keresztény vallás támogatja a pedofiliát mert sok pedofil pap van.



"Ez inkább mind kamu ok. Egyszerűen nálatok egy nő kevesebbet ér, mint egy férfi. Nem sok értelme van hazudni és tagadni. Egy férfi is lehet pl mozgássérült, s így sokszor feleségére van utalva anyagilag. Azért nem olyan túl nehéz megmondani, hogy ki az apa, de ha nem tudnák, az se lenne baj, mert úgy is a nő nevét viselné."


Ezek tipukis keretzény hazugság. A középkorban ha egy nő elveszítette a férjét és még gyerekei is voltak, nagyon nehéz helyzetbe került mivel a férj tartotta el a családot. Még ma is nehéz egy egyedülálló anyának, nemhogy a középkorban. Jó ha nem halt éhen és sok esetben csak a prostitúció maradt egy egyetlen lehetőség. Arról nem is beszélve hogy a nők száma mindig is több volt világszerte mint a férfiaké és a háborúkban is férfiak haltak meg. Képzeld el hogy egy faluban él 50 férfi és 150 nő. Egy ilyen helyzetben hogy tartasz erkölcsileg rendet? 100 nőnek nem lehet férje. Ilyenkor szertők lesznek vagy a saját nemével létesít kapcsolatot, akárhogy is a többnejűség a legjobb megoldás az ilyen esetekre.



"Magadat hazudtolod meg. Jézus soha nem mondta ki az Allah szót. Igazából még az Éli nevet is csak egyetlen egyszer használja, amit a zsidók félre is értettek és azt hitték, hogy Illést hívja, pedig egy zsoltárt imádkozott arámi nyelven.

Jézus mindenhol Abba szót használja Istenre, ami Atyát jelent."


Te hazudozol itt. Az eredti arámi szövegben Elah szerepel. Jézus utolsó mondatában is amit azért illene ismernie egy kereszténynek Eah szerelel: Istenem Istem miért hagytál el engem: "Elahi Elahi Lama Sabachthani"


Tehát Jézus Allahnak szólította Istent.

2021. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Tehát Jézus Allahnak szólította Istent."

Te amúgy normális vagy? Idézted Jézust, abba sehol se szerepel Allah... Tehát nem szólította úgy.


[link]

Itt magad is megnézheted, az eredeti szöveg szerepel. Allah szó sehol nincs benne. De mint írtam, az Éli se szerepel sehol ezen kívül.


Tehát aki itt hazudik, az egyedül te vagy. De tőled már régen megszokta mindenki.


"A középkorban...."

Lehet a mohamedánoknál még középkori állapotok vannak a társadalomban, nálunk azért már nem. S bizony előfordul, hogy a nő keres többet, ő az "eltartó" a családban. Miért is nem lehet neki több férje? Miért ez a diszkrimináció? A keresztények között ilyen nincs, ott mindegy, hogy férfi vagy nő, egy párja lehet. Valamiért ebben a pogány iszlámban a férfiak több nőt tarthatnak.


Kicsit utána olvastam a demográfiának is, mert nem meglepő módon abban is hazugnak bizonyultál. Világszinten több férfi él, mint nő, kb 60 millióval. Néhány országban pedig azért él esetlegesen több nő, mert a férfiak előbb halnak egyszerűen. A 2011-es adatok alapján Magyarországon pl 43. életév után kezd nőni a nők aránya, az már bőven nem a házasság kora. Tehát hazug vagy.


"Hát ha annyi eszed van hogy egyes emberek tettei alapján ítlsz meg egy vallást"

Mintha te nem ezt tetted volna számtalan alkalommal már. Nem csak hazug, de képmutató is vagy. Ha rajtad keresztül kéne megítélni az iszlámot, akkor az a sátán vallása lenne, a legrosszabb szektától is rosszabb.


"Annyi mond jézus hogy elhagya az apját, anyját és megházosodik. Hol írja hogy nem lehet több feleége."

Újra kérdezem, hányan házasodnak meg, hány félből lesz egy test? Érted a kérdést? Sikerül felfogni, amit kérdezek? Hogy tegyem fel érthetőbb módon? Ha másként nem megy, ujjadon számolgasd, jobb ötletem nincs.

2021. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

"Itt magad is megnézheted, az eredeti szöveg szerepel. Allah szó sehol nincs benne. De mint írtam, az Éli se szerepel sehol ezen kívül."


Te a görög nyelvű szöveget linkelted :) Jézus valószínüleg nem is tudott görögül. Arámi az anyanyelve, ezen a nyeven pedig Isten=Elah. Ezek a versek az eredeti arámi szövegből vannak:


Ezsdrás könyve 7:19 Elah Yerushelem (Jeruzsálem Istene)

Ezsdrás könyve 7:23 Elah Shemaya (menny Istene)

Dániel próféta könyve 2:23 Elah avahati (atyám Istene)


Tehát maga a Bibliai is Allahnak szólítja Istent.



"Lehet a mohamedánoknál még középkori állapotok vannak a társadalomban, nálunk azért már nem. S bizony előfordul, hogy a nő keres többet, ő az "eltartó" a családban."


Te aztán inteligens lehetsz ha az a válaszod hogy ma előfordulhat hogy a nő keres többet. Ez még ma is ritka, és csak néhány évtizede lehetséges. Előtte meg sokezer évig kizárt volt.



"A keresztények között ilyen nincs, ott mindegy, hogy férfi vagy nő, egy párja lehet. Valamiért ebben a pogány iszlámban a férfiak több nőt tarthatnak."


Mi az hogy tarthatnak? Ez egy primitv kerestzény elképzelés. Az iszlámban a nő és a férfi jogilag egyenlő- Keresztény vallásban a férfi uralkodik a nőn és alá van neki rendelve. És nem igaz hogy a keresztények közöt csak egy felesége lehet a férfinak. A Biblia engedi a többnejűséget.



"Kicsit utána olvastam a demográfiának is, mert nem meglepő módon abban is hazugnak bizonyultál. Világszinten több férfi él, mint nő, kb 60 millióval."


Én is utanéztem és valóban jelenlg kicsit több a férfi viláhszinten, de ennek oka hogy Kínában és Indiában sokszor a szülők elvetetik a gyereket mikor megtudják hogy lány tehát ez mesterségesen alakult így. Normál setben nőtöbblet lenne. Ez is van Magyarországon és Európában.



"A 2011-es adatok alapján Magyarországon pl 43. életév után kezd nőni a nők aránya, az már bőven nem a házasság kora. Tehát hazug vagy."


Mi az hogy nem házasság kora te agyhalott? 43 évesen vagy utána szerinted az emberek már nem házosdnak? Ez is mutatja milyen értelmi szintet képviselsz. És te vagy a hazug.



"Mintha te nem ezt tetted volna számtalan alkalommal már."


Nem, egyszer sem tettem.



"Ha rajtad keresztül kéne megítélni az iszlámot, akkor az a sátán vallása lenne, a legrosszabb szektától is rosszabb."


Miért is? Mert szembesítem a keresztényeket az igazsággal? Nagyon fájhat az igazság.

Csak kíváncsiságból kérdezem. Ha a tömeggyilkos, tolvaj, pedofil keresztényeken keresztül kéne megítélni a kerestzénységet, akkor mi a lenne a véleményed?



"Újra kérdezem, hányan házasodnak meg, hány félből lesz egy test? Érted a kérdést? Sikerül felfogni, amit kérdezek? Hogy tegyem fel érthetőbb módon? Ha másként nem megy, ujjadon számolgasd, jobb ötletem nincs."


Az egyik házasságában egy testé lesznek, a másik házasságában szintén stb stb. Nem zárja ki. Mutatsz végre egy Bibliai verset ami kimondja hogy tilos a többnejűség?

2021. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Te a görög nyelvű szöveget linkelted :) Jézus valószínüleg nem is tudott görögül. Arámi az anyanyelve, ezen a nyeven pedig Isten=Elah. Ezek a versek az eredeti arámi szövegből vannak:"

Jézus valószínűleg tudott görögül, mert tolmácsok nélkül beszélt Pilátussal, ráadásul mint több történészt is meghivatkoztam még egy korábbi kérdésednél ezzel kapcsolatban, a zsidók ott és abban a korban általánosan beszélték a görög nyelvet. Olyan volt, mint ma az angol. Sőt sok zsidó jobban tudott görögül, mint héberül (főleg az elszórtan élők). Ezek tények, amire neked forrásokat is hoztam már korábban, keresd vissza. Felesleges ez a hazudozás.


Másrészt az Elah az nem Allah, bárhogy is nézem. Igen, nyelvészeti szempontból valószínűleg az arab Allah szó az ősei El szóból származik, de akkor se beszélhetünk egy szóról. Látom hiányzik belőled az értelem csírája is, de legalább az alapján felfoghatnád, hogy a betűk se stimmelnek. Tehát Jézus nem ejtette ki egyszer sem azt, hogy "Allah".


Arról nem is beszélve, hogy a zsidók a szent szövegeket vagy héberül mondták vagy görög nyelven.


"Ez még ma is ritka, és csak néhány évtizede lehetséges. Előtte meg sokezer évig kizárt volt."

Igen, a Mohamedán világban tényleg ritka, ahol sok helyen a nő nem is tanulhat, de dolgozni pláne nem, a kulturált nyugati világban azért szerencsére már nem annyira ritka. De akkor úgy kérdezem, hogy egy nőnek lehet majd több férje, ha a barbár mohamedán országokban is kereshetnek többet a nők, mint a férfiak?


Egyébként régen is volt rá példa, hogy egy nő többet keresett, vagy hozománya több volt, mint a férfi vagyona. Sőt Európában a nők saját jogon is uralkodhattak. Melyik muszlim országban van női uralkodó?


"Az iszlámban a nő és a férfi jogilag egyenlő"

Szerinted annyira hülye mindenki, hogy elhiszi ezt a hazugságot? Hogy lehet egyenlő, ha például a férfinak lehet több felesége, egy nőnek nem lehet több férje? Már nem lehet egyenlő. S akkor még számtalan példát lehetne mondani.


"A Biblia engedi a többnejűséget."

Továbbra se engedi, de kérlek idézd, ahol Isten azt mondja, hogy lehet. Ne példákat hozz rá, mert számos gyilkosságra is lehet példát hozni, s mégsem helyes dolog, hanem súlyos bűn. Azt idézd, ahol Isten erről rendelkezik és engedi, szabályozza.


"Én is utanéztem és valóban jelenlg kicsit több a férfi viláhszinten"

Rendben, legalább már ebben a kérdésben nem tudsz tovább hazudni, mert lebuktál.


"Mi az hogy nem házasság kora te agyhalott? 43 évesen vagy utána szerinted az emberek már nem házosdnak? Ez is mutatja milyen értelmi szintet képviselsz. És te vagy a hazug."

Értem, ha az érvek elfogynak, jön a trágár beszéd, ez jellemző rád. Az emberek túlnyomó többsége 2x és 3x korában köt házasságot, 40 felett már nagyon ritka. De ennek is utána nézhetsz, mert szánalmas ez a folyamatos hazudozásod. Vagy azt gondolod, hogy majd Allah elnézi neked, mert keresztényeknek hazudsz?


"Miért is? Mert szembesítem a keresztényeket az igazsággal? Nagyon fájhat az igazság."

Igen, valószínűleg nagyon fáj neked, onnan is látszik, hogy olyankor már kicsit idegbeteg módon írsz, tele helyesírási hibával, néhol értelmetlen mondatszerkesztéssel. Azért lássuk be, elég sok hazugságodról lerántottuk már a leplet.


"Az egyik házasságában egy testé lesznek, a másik házasságában szintén stb stb."

Ezt kifejtenéd? Hogy lesznek mondjuk 5-en egy test? Vagy hány felé oszlik a férfi teste, hogy minden ágyasával külön testet alkosson? Elég nevetséges.


"Mutatsz végre egy Bibliai verset ami kimondja hogy tilos a többnejűség?"

Szerintem Jézus házasságról való tanítása bőven elég hozzá, ahol kimondja, hogy egy férfi és egy nő, ahol a kettő lesz egy. Nem három, nem négy, nem öt, nem egy mohamedán hárem, hanem kettő.


Egyébként arról van vers, ahol direktbe kimondja, hogy püspök, tehát egyházi vezető csak egyszer nősült lehet. Ilyen szempontból is látszik, hogy Mohamed a sátántól való.

2021. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
8%

"Jézus valószínűleg tudott görögül, mert tolmácsok nélkül beszélt Pilátussal, ráadásul mint több történészt is meghivatkoztam még egy korábbi kérdésednél ezzel kapcsolatban, a zsidók ott és abban a korban általánosan beszélték a görög nyelvet. Olyan volt, mint ma az angol."


Aha, te vagy az az észlény aki azt bizonygatta hogy a zsidók perfektül beszéltek görögül :) Ma az angolt az beszéli jól akinek kapcsolódik a munkájához. Jézus ács volt amihez nem kell görög nyelvtudás. Minimálisan lehet hogy tudott görögül de a tanítványaival biztosan arámiul beszéltek és ha leírtak valamit az arámi nyelven tették. Ezért a görög nyelvű Újszövetség csak egy fordítás.



"Másrészt az Elah az nem Allah, bárhogy is nézem. Igen, nyelvészeti szempontból valószínűleg az arab Allah szó az ősei El szóból származik, de akkor se beszélhetünk egy szóról. Látom hiányzik belőled az értelem csírája is, de legalább az alapján felfoghatnád, hogy a betűk se stimmelnek. Tehát Jézus nem ejtette ki egyszer sem azt, hogy "Allah"."


Szokásos hazudozás. A zsidók is elismerik hogy az Alah és Allah ugyanaz a szó, s ugyanúgy Isten neve. Csak a keresztények hazudják be hogy nem. Egyébként pedig az el szó származik az allah szóból. A betűk pedig stimmelnek mert az arab, zsidó és arámi nyelvekben az e és a ugyanazzal a betűvel van jelölve ez pedig az elif mint betű ami az ábcjük első betűje. Persz egy olyan tudtlan fanatikus kereszténynek erről halvány lila gőze sincs és inkább megtangadja Isten nevét is ha érdeke úgy kívánja.


"Arról nem is beszélve, hogy a zsidók a szent szövegeket vagy héberül mondták vagy görög nyelven."


Hát nem mert az Ószövetség egyes könyveit arámi nyelven írták és Jézus is mikor tanított, azt arámi nyelven tette.



"Igen, a Mohamedán világban tényleg ritka, ahol sok helyen a nő nem is tanulhat, de dolgozni pláne nem,"


A keresztény világban egézen az 1950-60-as évekig a nők többégében nem dolgoztak nem tanultak. Gyereket neveltek, házimunkát végeztek. Korábban meg aztán semmiféle joguk nem volt. Előbb az apjuk majd a férjuk tulajdonában voltak. Az iszlámban nem így volt. A nők tanulhatnak, dolgozhatnak. Mohamed próféta első felesége például kereskedő volt, az első egyetemet a világ egy muszli nő alapította.



"De akkor úgy kérdezem, hogy egy nőnek lehet majd több férje, ha a barbár mohamedán országokban is kereshetnek többet a nők, mint a férfiak? "


Nem és felsoroltam az okait. Csak hogy lásd ki a barbár, leírom hogy néz ki a helyzet a keresztény világban. Papíron csak egy feleség lehet, de nagyon sok embernek van szeretője. Sok keresztény országban a gyerekek többsége házasságon kívül születik. Keresztény országojkban a prostitúció engedélyezett vagy szemet húmynak felette. Keresztény országok egymás után engedélyezik a meleegek házasságát. A nőket egyenjogúság címszó alatt ugyanúgy dolgoztatják mint a férfiakat és még azt is elvárják hogy anyaként is helytálljon ami sok nőnél lehetettlen ezért csökken a gyerekvállalás. Na ez a te keresztény világod. Akkor ki is a barbár?



"Szerinted annyira hülye mindenki, hogy elhiszi ezt a hazugságot? Hogy lehet egyenlő, ha például a férfinak lehet több felesége, egy nőnek nem lehet több férje?"


Mivel agyhalott vagy, nem csoda hogy nem érted. Attól hogy a nőnek nem lehet több férje nem azt jelenti hogy jogilag nem egyenlő. A férfinak is csak azért lehet több felesége hogy megoldódjon egy súlyos társadalmi probléma. Csak a hozzád hasonló primitív keresztények képzelik azt hogy a többnesjűség a férfiak szexuális vágyainak a kielégítését szolgálja. Az hogy neked ez a vágyad, téged minősét.



"Továbbra se engedi, de kérlek idézd, ahol Isten azt mondja, hogy lehet. Ne példákat hozz rá, mert számos gyilkosságra is lehet példát hozni, s mégsem helyes dolog, hanem súlyos bűn."


Tetényleg ennyire értelmi foggyatékos vagy? A Biblia leírj és tiltja a gyilkosságot, mint súlyos bűnt, de hol tiltja a többnejűséget? Az ószövetségben sok esetben ír többnejűségről bármiféle tiltás nékül tehát engedi.



"Rendben, legalább már ebben a kérdésben nem tudsz tovább hazudni, mert lebuktál."


Megintcsak nem fogtad fel. Azt írtam azért több a féfi jelenleg a világon mert olyan nagy népességű országokban mint Kína és India, sok esetben elveteetik a magzatot ha kiderül hogy lány. Tehát mesterségesen több a férfi, amúgy a nők lennének többen és korábban így is volt.



"Értem, ha az érvek elfogynak, jön a trágár beszéd, ez jellemző rád. Az emberek túlnyomó többsége 2x és 3x korában köt házasságot, 40 felett már nagyon ritka. De ennek is utána nézhetsz, mert szánalmas ez a folyamatos hazudozásod."


A trágár beszéd rád jellemző. Ha valaki értelmi fogyatékos akkor arra nem lehte mást mondani. És megint bizonyítottad hogy az vagy. Aki képes azt állítani hogy 40 felett ritka a házasságkötés az értelmi fogyatékos. Magyarországon például kapásból az emberek többsége 30 fölött házasodik. Budapesten vagy más városokban ez még magasabb talán 35 is megvan átlagban.



"Vagy azt gondolod, hogy majd Allah elnézi neked, mert keresztényeknek hazudsz?"


Ez is egy keresztény hazugság hogy muszlimok hazudhatnak keresztényeknek. Le tudsz írni egy mondatot úgy hogy nem hazudsz?



"Igen, valószínűleg nagyon fáj neked, onnan is látszik, hogy olyankor már kicsit idegbeteg módon írsz, tele helyesírási hibával, néhol értelmetlen mondatszerkesztéssel"


Tele helyesírási hibával persze. Ha már tartalmilag nem tudsz belekötni abba amit írok, akkor marad az egy két félregépelés. Legyen egy kis sikerélményed :)



"Ezt kifejtenéd? Hogy lesznek mondjuk 5-en egy test? Vagy hány felé oszlik a férfi teste, hogy minden ágyasával külön testet alkosson? Elég nevetséges."


Mondjuk az iszlámban nincsenek ágyasok csak keresztényeknél. A válasz pedig egyszerű. Ha a férfinak van mondjuk három felesége mindegyikkel külön külön egy testé lesz. Meg ugye az elméleted amúgy is bukta mert mi van ha mondjuk meghal a férfi vagy a nő és a másik újra házasodik. Akkor már nem tud egy testé lenni mert ellőte az előző házasságánál? :) Észlény vagy :)


"Szerintem Jézus házasságról való tanítása bőven elég hozzá, ahol kimondja, hogy egy férfi és egy nő, ahol a kettő lesz egy."


Ez egyáltalán nem zárja ki. Meg érdekes hogy kérded mutassak olyan verset ami engedi, de nem tartod fontosnak hogy mutass egy olyan verset ami tiltja :)



"Nem három, nem négy, nem öt, nem egy mohamedán hárem, hanem kettő."


Az iszlámban nem létezik olyan hogy hárem. Ez a Bibiában létrzik. Azt írja például hogy Salamonnak 700 felesége és 300 ágyasa volt.



"Egyébként arról van vers, ahol direktbe kimondja, hogy püspök, tehát egyházi vezető csak egyszer nősült lehet. Ilyen szempontból is látszik, hogy Mohamed a sátántól való."


Ez pont azt jelenti hogy másoknak megengedett a többnejűség te szerencsétlen. Ha mindenkinek tilos lett volna a többnejűség akkor nincs értelme kikötni hogy püspök csak egy feleéges lehet.

Egyébként szerinted mi vár arra az illetőre az Ítélet napján aki Isten prófétáját azzal rágalmazza hogy a Sátántól van?

2021. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg felháborító! Mármint az hogy fel merik egyáltalán vállalni is! Gusztustalan......
2021. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Z

Hát ez érdekes! Ezt hol olvastad a Bibliában hogy két meleg együtt élhet? Csupán már az is bűn ha egy házasságban az egyik a szivében fantáziálgat a másik nemről! Vajon miért tanitotta Jézus ilyen mélyrehatóan ezeket a dolgokat?? Mert rávilágitott hogy hol kezdődik a baj. A gondolatoknál! Ugyanis abból születnek az érzések, az érzések pedig tettekre ósztönöznek! Minden ami eltér a Biblia tanításától,torz, és zülléshez vezet, nem leszel igazán boldog sem megelégedett, próbálkozhatsz de ha már az életed közepén jársz bölcsen teszed ha elgondolkozol hogy eddig nem voltál boldog a sajat fejed után járva, mostmá igazán megvizsgálhatnád mit mond a Biblia az igazi boldogságról

2021. okt. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#26 Ha te Isten prófétája vagy akkor én sündisznó vagyok és az arcodba eresztem a tüskéimet 🤣🐑
2022. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kereszény ország. Szekuláris (vallásilag semleges) országok vannak, ahol élnek zsidók, keresztények,muszlimok, ateisták stb
2023. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!