Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten mennyi angyalt teremtett?

Isten mennyi angyalt teremtett?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Milliókról volt szó a Bibliában, úgy tudom.
2021. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
432 657 297-et
2021. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KZitus ***** válasza:
88%

Szia

Hányan vannak? A Biblia elmondása szerint több százmillióan.

Jelenések 5:11 "Figyeltem, és sok angyal hangját hallottam a trón, az élő teremtmények és a vének körül. Tízezerszer tízezren és ezerszer ezren voltak,"

Dániel 7:10

"Tűzfolyam áradt és jött ki előle. Ezerszer ezren szolgáltak neki, és tízezerszer tízezren álltak előtte...."

1Királyok 22:19

"Mikája ezután így folytatta: „Halld hát Jehova szavát: Láttam, amint Jehova a trónján ül, és az ég egész serege ott áll mellette a jobbján és a balján."

2021. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
o1g-t, az egy légió.
2021. máj. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ott nincs túlfogyasztás, mint itt a Földön, hogy túl sok az ember???
2021. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KZitus ***** válasza:

#5

Az angyalok nem szaporodnak mint az emberek...ezen kívül az "ott" jóval tágasabb hely mint a földgolyó.

2021. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végtelen lélek van. Ha ezeknek akárhány százaléka lesz valamikor angyal a létezése során, akkor végtelent.
2021. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!