Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kit küldenétek az iskolába:...

Kit küldenétek az iskolába: keresztény aktivistákat, vagy LMBTQ aktivistákat?

Figyelt kérdés

A keresztény aktivisták a zsidó-keresztény családmodellről tartanának előadásokat.


Az LMBTQ aktivisták ezt azzal egészítenék ki, hogy ha két férfi nevel egy gyereket, az nem bűn.


2021. júl. 25. 23:39
A kérdező szavazást indított:
a keresztény aktivistákat az iskolába!
LMBTQ aktivistákat az iskolába!
Menjen mindkettő
Inkább egyik se menjen oda
66 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
61%
Az LMBT aktivisták nem azért mentek az iskolákba, hogy a családmodellekről győzködjék a gyerekeket, hanem hogy megmutassák, hogy ők ugyanolyan emberek, mint a többi, és meséljenek az elfogadottsági problémáikról vagy épp sikeres elfogadottságukról. Magyarul a kérdésed csúsztatás, értelmetlen.
2021. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%

Önmagában nincs gond sem a zsidó-keresztény családmodellel, sem a két férfi nevel együtt egy gyereket dologgal.

A probléma ott kezdődik, hogy megy a politikai gyűlöletkeltés, emeletes marhaságokat magyaráznak bele dolgokba, amikor a kormányszóvivő nem bírja röhögés nélkül kimondani, hogy a Fidesz-ben nincsenek homoszexuálisok...

Az álszentség, na az már gond...

2021. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

#1


Nem volt szándékomban csúsztatni, igaz, nem is tudtam, hogy az LMBT aktivisták miért akarnak odamenni. De gondolom, azért szó esik a családmodellről is. Vagy nem?

2021. júl. 26. 00:03
 4/47 A kérdező kommentje:
(ha oda akarnak egyáltalán menni)
2021. júl. 26. 00:04
 5/47 anonim ***** válasza:
31%

Amíg a keresztény jó esetben a valódi igaz Krisztusi valóságot tanítaná(sajnos vannak kivételek), addig egy Lmbtq aktivista az élet elferdült hazugságait tanítaná.


Az hogy jelenleg Mo. -n mekkora befolyása van ennek, nem tudom. Katolikus iskolába járok, de itt még nem volt "Keresztény aktivista", nem is hallottam még direktben ilyenről.

Lmbtq aktivistákról viszont hallottam. Nem jókat. Nyugat-Európában, ahol 10 éve még elképzelhetetlen volt, hogy óvosásoknak aberrált beteg emberek tartsanak " meseórákat", mára twerkelnek neki ezek a kétivarú lények, más néven drag queenek.

Mondhat akárki akármit, tolerancia, vagy bármi,

Aki ezzel egyetért, vagy nem szólal meg, az szimplán vak, vagy mazoista.

2021. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy vannak-e kifejezetten keresztény aktivisták, akik iskolákba mennek. Mondjuk a Gedeon társulat ilyen, mert azok oda is mennek, de azok csak Bibliákat osztanak ki.


A kérdésben szereplő fiktív keresztény aktivisták a melegellenes vallásos emberek ellentéte akarnak lenni, akik foggal-körömmel ragaszkodnak a vallási szokásaikhoz, és ahhoz, ők képviselik az igazságot ebben a kérdésben. De nem tudom, hogy létezik-e szervezett szinten ilyen társaság, akik iskolákba akarnak menni az LMBTQ ellentéteként.

2021. júl. 26. 00:15
 7/47 anonim ***** válasza:
48%
5-ös, a katolikus iskolába persze, hogy nem megy keresztény aktivista (amúgy máshova se), mert az egész iskola apácástul és atyástul egy merő keresztény hittérítés. Az LMBT-ről hallott mendemondákat meg ne hidd el, mert eszük ágában nincs óvodába menni. Aki neked ezt mondja, az hazudik. És ne nevezd aberrált betegeknek a más szexuális irányultságúakat, mert ez egy rendkívül primitív, tudománytalan hozzáállás, és mellesleg az viszont kutatott tény, hogy a legvadabb melegellenesek valójában rejtett homoszexuálisok.
2021. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
97%
Én eddig úgy tudtam h nem is mehetnek be ilyen " térítésekre"
2021. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
58%

Három dolgot kell tudni.

- Ha a nő vagy a férfi párja nem védekezik a szexnél, akkor a nő terhes lehet. Biológiai nemekről beszélünk, amit hisztivel nem lehet felülírni.

- Nemi betegségek veszélye.

- Szexuális ragadozók és más pszichopaták elleni védekezés.

2021. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésed kifejezetten provokativ.


Én alapból öt évre börtönbe zárnám azt, aki bármilyen módon beviszi bármelyik gyermek oktatási intézménybe a vallást, vagy a politikát.

A szexuális felvilágosítást pedig életkornak megfelelően, de már óvodás korban elkezdeném, értelemszerűen óvodásoknál a méhecskével és a virágokkal kezdve.

A tiltakozóknak megemlíteném, hogy vidéken a szexuális felvilágosítás már kb akkor megkezdődik, amikor négykézláb mászkál az udvaron és közben anyuka összeszedi a tojást a tyúkok alól, vagy meglátja a kutyákat amint éppen az egyik ráugrik a másikra. És a 6 éves nagy valószínűséggel elmeséli neked, hogy az inszeminátor itt volt a múlt héten és az összes disznó vemhes most.

Valahol a helyén kellene kezelni a magyarok agyában a szexualitást (is, meg még sokminden mást is)

2021. júl. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!