Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hit gyülisek! Ti oltakoztok,...

Hit gyülisek! Ti oltakoztok, vagy inkább kiűzitek a covid démont?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 09:20
 1/10 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki azt hinné, nem gúnyolódásból kérdezem.

Láttam Kenneth Copeland felvételt (szintén pünkösdi karizmatikus pásztor) aki tényleg ezt csinálta


[link]

2021. szept. 6. 09:27
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Majd Németh Sanyibácsi epilepsziás rohammal kiűzi a gyülisekből a covidot.
2021. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne gunyolodj!! A hit gyulisek oltaspartiak. Nemeth Sandor megmondta nekik, hogy kotelesseguk felvenni az oltast. ( nem vagyok HGY-s,csak veletlenul akadtam a videora)
2021. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 munyamunya ***** válasza:
28%

A helyes kontextusba helyezve így néz ki a "covid-űzés":

https://www.youtube.com/watch?v=0JPRvxTjfOk

2021. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Aki az Ördög oltalma alatt áll, nem éri a halálos vírus beszippantásának mellékhatása. (Vö. Márk 16:18, egyébként betoldás)
2021. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
A covid nem démon, hanem egy üzleti fogás + vegyi fegyver.
2021. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát Istennek van humorérzéke, hogy enged ilyen Kenneth Copeland-féléket kiállni, és hülyét csinálni magukból. Hátha rájött Copeland úr azóta, hogy Isten nem úgy működik, hogy én kitalálok valami frankó tervet, jó hangosan odakiabálom valami vallásos szöveggel körítve a levegőbe, Isten pedig "parancs, értettem" végrehajtja.
2021. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Én magam jelentkeztem oltásra, mindkét oltást meg is kaptam.

Jézus parancsolt a démonoknak, és azok kimentek az emberekből. A démonűzést lehet gúnyolni, lehet szellemi hatalom és erő nélkül rosszul is csinálni (lásd a Bibliában Skéva fiai), de a legnagyobb gondok ott vannak (pl. halott kereszténység), ahol egyáltalán nem csinálják.


Egy idézet egy régi, de aktuális könyvből:


"

És monda nékik: Elmenvén e széles világra, hirdessétek az evangyéliomot minden teremtésnek.

Aki hiszen és megkeresztelkedik, idvezül; aki pedig nem hiszen, elkárhozik.

Azokat pedig, akik hisznek, ilyen jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek; új nyelveken szólnak.

Kígyókat vesznek föl; és ha valami halálost isznak, meg nem árt nékik: betegekre vetik kezeiket, és meggyógyulnak.

"


Jézus nem a halott kereszténységet hirdette, hanem a dinamikus kereszténységet, akiket gyógyulások, démonokból szabadulások követnek.

2021. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Elmebeteg az összes szektás...
2021. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van aki igen és van aki nem
2021. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!