Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha Isten létezik, akkor Isten...

Ha Isten létezik, akkor Isten akaratát korlátozzák-e bizonyos törvények?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 16:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Dark- látom a fejedben is sötétség van. Dehát nem tehetsz róla...

Ha elhunyt szeretteid feltámadnának, akkor sem fogsz hinni!

Kár, mert az új világban, amikor fel lesz támasztva a sok milliárd elhunyt, keresni fognak a hozzátartozóid, de te nem leszel ott!

De még van lehetőséged ismeretet szerezni...

2022. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Már értelek Darkmoon. Te nem is Isten ellen lázadsz, hanem a szüleid és nagyszüleid ellen. Ó, te szegény lélek. Ez a különbség. Nálunk példáúl nem erőltették az őseim ezt a vonalat. Velem nem útáltatták meg a palacsintát, hanem saját magam fedezhettem fel. Isten szeret téged is Dark!Még akkor is, ha nem hiszed el a létezését vagy ha gyűlölöd őt.

Eddig azt hittem, csak egy mezei troll vagy, de most már látom, hogy a belső gyermeki éned durcizik csak. Szert téged, tanít téged és vár téged, és amikor keredes őt, akkor ott lesz neked, még ha ma azt mondod is, hogy ez biztosan soha sem fog megtörténni. Szegény kicsi Darkmoon. Ez olyan megható. Még a lábam is könnyezik a cipőben.

2022. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom ki vagy 22.

Én 21-es.

De jól láthatod...

Majd mi szeretünk, és törődünk veled Dark, ha csak el nem vadítsz minket.

Mesélj, mi a panasz?



-m.cs.- (Ezt mindig lehagyom...😅)

2022. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%
Zeusz a legerősebb, a többi isten csak csicskalelkű hozzá képest.
2022. febr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Darkmoon80 ***** válasza:

"

Mutasd Isten keze munkáit!

De látszódjon rajta bizonyossággal, hogy "made in by Isten"!

És fontos! UGYANAKKOR azt is bizonyítsd be, hogy miért nem a Pogácsaember volt az alkotó!

"


Talán... ha a személyem helyett inkább azzal lennétek elfoglalva, hogy érdemi választ találjatok egy ennyire egyszerű kérdésre, akkor a nulla hasznosságú válaszaitok helyett lehetne értelmesen beszélgetni.


Persze tudom, hogy a sarokba szorított állat is agresszióval válaszol a félelmére, éppúgy mint egyesek, akik a tévedéseik és tudatlanságuk beismerése helyett inkább személyeskednek. ű

(akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek az, az öltözködjön már fel végre ... Hofi)



---


"

Vizsgáld meg minden nem ember alkotta dolog szerkezetét.

"


OK, meg van!


" bele lesz írva a "neve"."


Hova? Nézegettem egy cseppkövet, megvizsgáltam a belülről is, de sehol nem találtam Isten nevét odaírva.

Szerinted hol van beleírva?


" Szokott koppintani az ember a természetről? "

Persze, csomó jó dolgot lehet tanulni a természet megfigyelésével.


" Egy öntudatlan, IQ.-val, értelemmel nem rendelkező fogalom NEM tud alkotni.😁"



Definiáld, mit értesz alkotás alatt, milyen folyamatot. E nélkül nem eldönthető, hogy ki vagy mi képes alkotni, és hogy a természetben található dolgok alkotások-e?

2022. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!