Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ki mit gondol a wikipédia...

Ki mit gondol a wikipédia halálközeli élmények szócikkiéről?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem ez teljesen korrektnek tűnik.



2022. márc. 16. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Te írtad?
2022. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, de ettől még annak tartalmát kritika hiányában objektív valóságnak tekintem.
2022. márc. 16. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Korrekt
2022. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem már volt halálközeli élményem és ez alapján azt mondom, hogy megállja a helyét, habár nekem nem volt alagúton áthaladás. Viszont tényleg megmagyarazáhatatlan és egy életre velünk maradó érzés/élmény lesz. Mindenre emlékeztem és láttam, akik próbáltak segíteni. Emlékszem nevettem, mikor ébresztgettek, de ők ezt nem látták, be volt csukva a szemem is és még is láttam mindent magam körül. Furcsa volt. Életem filmje pedig nagyon tetszett, rengeteg elfelejtett dolgot éltem újra és ahogy közelítettem a jelenemhez egyre precízebben felesleges csevelyekre is emlékeztem, mindezt 3. személy nézetből, aki mintha felettem lebegett volna. Arra is emlékszem, hogy nagyon vissza akartam jönni, mert nagyon fiatal voltam még(25 éves). Egy hang megkérdezte, miért akarok élni és úgy kerestem meg a válaszom a visszatérésemre, ami az akkor született keresztlányom volt.
2022. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, főleg a 4.


Na látom megjöttek a lepontozó ateisták is.

2022. márc. 16. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

A cikkben több problémát látok:

1: először azt mondja, hogy ez kísérlettel nem vizsgálható, majd bemutatja a kapcsolódó kísérleteket.

2: téves állítás az, hogy az "életfilm" mindig helyes sorrendben megy.

3: az emlékfelidézésnek magyarázata is van, az itt nem szerepel.

4: "Agyi előprogramozottság" egy ismert mechanizmus, és itt, a cikkben kétségesnek tüntetik fel.

5: nem ismeri a testenkívüliség magyarázatát, pedig ez is ismert dolog.

6: a fényalagútról nem szól semmit, pedig az is ismert elem.


Összesítve: eléggé összedobott, hiányos, elavult cikk.

2022. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Inkább valami ezós blogra való az ilyesmi, nem a wikipédiára. Ennyi erővel Pataky Attila ufóiról is lehetne szócikk.
2022. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez olyan, mintha valaki létrehozta volna az oldalt, aztán meg üresen ott hagyta.

Aztán meg ezósok meg keresztények random szerkesztgették volna.


Ez nem az a minőség, ami wikipédiára való.

2022. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!