Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kedves hívők, imádkoznátok az...

Kedves hívők, imádkoznátok az istenetekhez, hogy közölje veletek, mit kellene mondanotok nekem, hogy a ti vallásotokra megtérjek?

Figyelt kérdés
Ha valódi isten az akiben hisztek, ő biztosan tudni fogja, mi az amit én olvasva azonnal a ti vallásotokra térnék meg. Imádkozzatok, kérlek, hogy tudassa veletek azt az üzenetet, ami hívővé tenne engem és a többi ateistát is. Azonnal le lehet majd tesztelni az eredményt, mert ígérem, amint vallásossá válok, megírom nektek.

2022. márc. 26. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/370 anonim ***** válasza:
34%
Ne etessétek a trollt.
2022. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/370 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, szerintem teljesen legitim a kérdésem. Még arra is vigyáztam, hogy ne a vallás, hanem a valláskritika tárgyban legyen kiírva, mert nem akartam még véletlenül sem megsérteni senkinek a vallásos érzéseit.
2022. márc. 26. 18:38
 3/370 anonim ***** válasza:
18%
Nem, engem nem izgat, ha kárhozatra jutsz. Manapság már itt mindenkinek van lehetősége hallani az Evangéliumot, ha valaki megtagadja Istent, akkor azt a döntést "felnőtt fejjel" hozza meg.
2022. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/370 anonim ***** válasza:
7%
Mától kezdve Jézus krisztus átka lesz rajtad. Azt javaslom, hogy térjetek meg!
2022. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/370 anonim ***** válasza:
24%

Idétlen ateista duma. Hiába fohászkodna bárki is Allahhoz azért, hogy térj meg, ha a Hatalmas másként akarja.


Ez az ami általában nem megy az ateistáknak... nem fogják fel, hogy Istennek nem feladata hogy kielégítse az emberek igényeit !

2022. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/370 A kérdező kommentje:

#3: nem tagadtam meg egyetlen istent sem, csak még nem hallottam egyetlenről sem, amelyik valódi lenne. Te melyik istenben hiszel? A tiéd olyan, hogy aki segítséget és információt kér róla, annak nem adja meg, hanem inkább megbünteti?


#4 Csillafürt: ismerős a felhasználóneved. Miért átkozott meg Jézus? Elég fenyegetően hangzott amit írtál, ha megtérnék hozzá, akkor levenné az átkot?

2022. márc. 26. 22:33
 7/370 anonim ***** válasza:
7%

#6

Megadta, ott olvashatod a Bibliában. Te döntésed, hogy elfogadod van sem, ez a döntés határozza meg az örökéletet is.

2022. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/370 A kérdező kommentje:
#5 Abdullah: mindig szívesen olvastam a hozzászólásaid, mert bár nem értettem mindig egyet veled, de őszintének láttalak. A zöld pontjaid egy része tőlem származik. Igazad van, erre nem gondoltam, hogy az iszlám nem így működik. A te hited szerint segíteni kell azokat, akik Istent keresik?
2022. márc. 26. 22:40
 9/370 anonim ***** válasza:
46%
#8: Ha segítséget kérnek akkor egyértelműen igen segíteni kell őket. Viszont az eredeti kérdésedet nem így értelmeztem.
2022. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/370 A kérdező kommentje:

#7: melyik Bibliában? Hol? Én elolvastam mindkét testamentumot, de abban nem találtam bizonyságot abban, hogy a benne leírt istenek (a zsidó/keresztény Isten, Jézus és a Szentlélek) léteznének.


"Te döntésed, hogy elfogadod van sem, ez a döntés határozza meg az örökéletet is."

Egy valódi isten vajon az alapján döntené el, hogy örökké élhetek-e vagy sem, hogy bárminemű hiteles bizonyíték nélkül, vakon elhinném-e ami a Bibliában le van írva? Tudom, hogy nem fenyegetőnek szántad a kijelentésed, de nekem fenyegetőnek tűnik.

2022. márc. 26. 22:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!