Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Normálish,hogy engem a kereszt...

Normálish,hogy engem a keresztények idegesítenek?

Figyelt kérdés
Folyton idegelnek a dumájukkal,hogy isten így meg isten úgy. Nekem kicsit uncsi már ez.

2023. márc. 11. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Mimt amikor a kisgyerek a szülei szerelmes csókjára azt mondja, hogy 'fúúúúúj'. Te is majd felnősz és látni fogod hogy nincs nagyobb öröm a jóság tudatos szolgálatánál. Az unalom itt ismeretlen fogalom.
2023. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha idegesítenek, ne menj olyan helyekre, ahol ott vannak. Ha nem akarom, hogy megdugjanak, nem állok k@rvának. A Facebook, Instagram, mindegyik média a Te érdeklődésed alapján dobja fel az ajánlott hirdetéseket.

Ha idegesítenek az idióta emberek, nem olvasok kommenteket egy politikai poszt alatt. Csak az tud idegesíteni Téged, amivel foglalkozol.

Btw fun fact, én keresztény vagyok, remélem a válaszom nem idegesít. :P

2023. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lucifer-666 ***** válasza:
41%
Isten szeret! Térj meg gyorsan!
2023. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
2023. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Hol dumálnak? Itt?
2023. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Kutyeresztények nem méltóak, hogy Nabi Muhammadu nevét még csak szájukra vegyék.
2023. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NormálisH ....
febr. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!