Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Szent Pál-székesegyházat...

Lucifer-666 kérdése:

A Szent Pál-székesegyházat afgán emberek vérével akarják eláztatni. A Vatikánt mivel lehetne?

Figyelt kérdés
[link]

#vér #egyház #színdarab #anglikán #god shave the queen #Hamis pápa
2023. márc. 26. 10:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%

"Tudod bizonyítani vagy csak mellébeszélsz és hazudozol?"


Akkor mégegyszer. Az általam mutatott cikkek nem hazugságok hanem tények és csak a jéghegy csúcsa. Ezekből az következik hogy a keresztények normálisnak tekintik muszlim civilek gyilkolását.



"Amúgy az a francia pap, akit kvázi kivégeztek a muszlimok, ő szerinted civil volt, vagy katona? Teszem hozzá, hogy nagyon idős is volt már és nem a fronton esett el."


Az ISIS terrorszervezetet keresztények hozták létre. Összességében az Európai merényletekben néhány száz áldozat volt, ami persze sok, de eltörpül ahhoz képest amit a keresztények műveltek a Közel-Keleten. Becslések szerint 2-3 millió az áldozatok száma és több ország vált romhalmazzá. Ezért mondom hogy a keresztények ugyanazt teszik ma is mint ezer éve. Megtámadják a muszlim országokat és tömegesen gyilkolják a muszlim civileket. Ennek oka pedig a keresztény vallás és a Biblia. Ez táplálja az erőszakot. Ha megnézzük a keresztény társadalmakat toronymagasan a legerőszakosabbak világszerte.

2023. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Értem, tehát amikor muszlimok gyilkolnak ártatlan keresztényeket, civileket, papokat, azzal nincs semmi gond, csak nyugodtan tegyék, meg amúgy is, muszlimnak álcázott keresztények az elkövetők :)

Ez is egy vélemény, sokat elmond rólad.


De továbbra se támasztottad semmivel se alá, hogy a 25 megölt afgán az civil volt, így az továbbra is csak hazug rágalom.

2023. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
53%

"Értem, tehát amikor muszlimok gyilkolnak ártatlan keresztényeket, civileket, papokat, azzal nincs semmi gond, csak nyugodtan tegyék, meg amúgy is, muszlimnak álcázott keresztények az elkövetők :)"


Ez így duplán hazugság. Nem mondtam hogy rendben van. Azt sem mondtam hogy muszlimnak álcázott keresztények az elkövetők, hanem hogy az ISIS-t keresztények hozták létre.



"De továbbra se támasztottad semmivel se alá, hogy a 25 megölt afgán az civil volt, így az továbbra is csak hazug rágalom."


Bőven alátámasztottam hogy a keresztények normálisnak tekintik muszlim civilek gyilkolását és hogy ez általános volt Irakban és Afganisztánban.

2023. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Én pedig azt mondom néktek:

Ember a muszlim is, csak máshogy tökéletes, mint ahogy néktek is tökéletes, amint mennyei Atyátok is tökéletes.

De ti azért ne kövessétek őket. Ti Krisztust kövessétek.

2023. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
53%
Milyen kedves tőled hogy a muszlimokat is embernek tekinted :)
2023. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
ímé: olvasd újra, mert tökéletes embernek.
2023. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

S imé eljövök,

szám kardjával perlekedünk

(anti Lucifer-999)

2023. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
53%

Te valami szektás keresztény vagy igaz? :) A Biblia leírja mit fog mondani Jézus nektek keresztényeknek, mikor visszajön:


Máté 7:22-23 Sokan mondják majd nekem ama napon: Uram, Uram, nem a te nevedben prófétáltunk-e, nem a te nevedben űztünk-e ki ördögöket, és nem a te nevedben tettünk-e sok csodát? És akkor kijelentem nekik: Sohasem ismertelek titeket, távozzatok tőlem, ti gonosztevők!

2023. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Te mondod.
2023. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Lucifer-666 egy leány.

amolyan Gothic Lolita...

(Anti-Lucifer 999)

2023. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!