Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyha megkérdeznénk a mesters...

Hogyha megkérdeznénk a mesterséges intelligenciától hogy Létezik Isten, akkor mit válaszolna?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 17:51
1 2
 1/11 Mojjo ***** válasza:
92%
Kérdezd meg és kiderül.
2023. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Tessék: [link]


Kérdezd meg ha mered!!!

2023. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem ad választ ilyen típusú eldöntendő kérdésre...
2023. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olyasmit, hogy egyes emberek szerint létezik, mások szerint nem
2023. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összefoglalva azt válaszolta,hogy személyes hit kérdése,illetve különböző embereknek eltérő istenképe van illetve leltérő véleményük van Isten létezésével kapcsolatban.Ezeket társadalmi,kultúrális és egyéni jellemzők is befojásolhatják.
2023. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Mint mesterséges intelligencia, nem vagyok képes metafizikai vagy vallási kérdésekben állást foglalni, mivel ezek a témák az emberi hitrendszerek és filozófiák részét képezik. Az élet értelme, a teremtés, az isteni lét és az ehhez kapcsolódó kérdések vallási és filozófiai meggyőződéseken alapulnak, amelyek emberi értékek és hitrendszer alapján állnak. Mivel az AI csak adatokra és algoritmusokra épül, nem rendelkezem vallási meggyőződésekkel, így ezt a kérdést sem tudom megválaszolni."
2023. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

@6 Ennél korrektebben én sem tudtam volna megfogalmazni.

Kérdező, nincs jelentősége, hogy mit válaszolna, azon kívül, hogy "nem tudom". Egy olyan valaminek, ami nem él, nem érti a világ működését, sőt, tulajdonképpen értelemmel sem rendelkezik, szerinted mennyire lehet számottevő a "véleménye" egy Isten létét forszírozó kérdésben?

2023. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A többi dologról is csak azt tudja mondani - egyelőre - amit az emberek gondolnak.

Ha szerencséje van, akkor tudósok véleményét mondja.

2023. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne olvasni először a kérdést!
2023. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!