Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus mire vár még az utolsó...

Jézus mire vár még az utolsó ítélettel? Mind élők mind holtak várják nagyon. Mire vársz még mond mire vársz még?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 14:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%

(2Pét 3:9) "Nem késik el az ígérettel az Úr, mint némelyek késedelemnek tartják; hanem hosszan tűr értünk, nem akarván, hogy némelyek elvesszenek, hanem hogy mindenki megtérésre jusson."


Mindazokat, akiket meg tud menteni, azt megfogja, ne siettesd. Te készen állsz arra az ítéletre, hogy ennyire várod? Szentül és tisztán követed Őt? Megismerted Őt? Hallod a hangját, és Ő vezeti az életed?

2023. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Már fél éve csak is őt követem, minnél jobban kezdtem követni annál inkább vonzott az utolsó ítélet. Igen szentül követem.
2023. ápr. 9. 14:31
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
És mi módon követed Őt?
2023. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Amikor tehetem és szabadidőm van hallgatom hangos könyveben az evangéliumot.( már majdnem kivülröl tudom) olvasom a jelenések könyvét, betartom a parancsait, megvédem Jézus szavait a becsmérelők előtt, probálok jó ember lenni, de biztos h mindennap vétkezek mert valamilyen szinten jelen van bennem az eredendő bűn pedig megvagyok keresztelve.

És te hogyan követed az Úrt?

2023. ápr. 9. 14:45
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Messze vagy még a céltől, az írottak alapján.


Én jelenleg tévelygek. Azokban az időkben pedig, amikor megkomolyodom és meg tudom tagadni önmagam, olyankor figyelek arra, amit mond és tanít, és aszerint cselekszem, ami sokmindenben nyilvánul meg. Ugyan úgy vezeti ma is a tanítványait, mint régen, amikor testben volt köztünk, egyedüli különbség csak az, hogy most nincs testben jelen, de ugyan úgy tanít és vezet.

2023. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Miért tévelyegsz? Bizz Istenbe, higyj,tanulj, ezt tűzd ki szíved táblájára és ez vezessen utadon
2023. ápr. 9. 15:03
 7/26 Lucifer-666 ***** válasza:
79%
Arra várj, hogy elbukjál és íteletett hozzon felletted. Már nagyon rezeg a léc...egyik ideg sincs fémből...
2023. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Azért tévelygek, mert nincs kellő önmegtagadás.
2023. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Arra vár, hogy megtérj.
2023. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
21%
? Ez nem kívánságműsor . Az események be fognak következni de még nincs a világ abban az állapotban emiatt az idő is korai . Honnan veszed hogy a holtak türelmetlenek ? Az élők 70% fogalmatlanak a témában . A maradék kitöltött kérdőiveket és elküldte neked ?
2023. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!