Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A zsámbéki romtemplom fel...

A zsámbéki romtemplom fel lesz újítva, csak szerintem örvendetes hír ez?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 19. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyszerű! Imádkozok értük. A premontreik értik a dolgukat.
2023. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 UlfOrmson ***** válasza:
89%
Inkább ne. Az még nem ért véget pozitívan, ha középkori emlékeket akartak újjáépíteni Magyarországon...
2023. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármely közösségnek jó,ha épül valami, és ha nekik tényleg ez a legfontosabb,akkor szerintem ez teljesen rendben van,de szerintem az egyház vagyona pont erre van, szerintem inkább kötelezni kéne őket hogy állítsanak helyre épületeket ahelyett hogy az állam alájuktolná.Szeintem ez amellett hogy mégtöbb ingatlant kapnak,már a jóizlés határán túl van,és szerintem csak akkor kaphatnának új ingatlant, ha a jelenlegiek döntő többségét rendbehozták.
2023. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem örülök neki. Pár hónapja még elmentünk megnézni - talán utoljára látjuk így. Meg kell óvni az állagát, mert tönkre fog menni, persze erre nincs épkézláb terv. A látogatóközponttól nem lesz állagmegóvás meg attól sem, ha "mai követelmények szerint" újjáépítik. Ez inkább kulturális rombolás.
2023. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretnék örvendeni ennek a hírnek, de azok után, amit a diósgyőri meg a nagyvázsonyi várakkal csináltak, hát, vannak aggodalmaim. Remélem most kellő alázattal állnak a témához, és nem valami posztmodern borzalmat építenek köréje.
2023. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mikor kezdik meg az újjáépítést?
dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!