Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus csak egy egyszerű...

Jézus csak egy egyszerű néppárti politikus volt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 05:00
1 2
 1/14 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
75%
Ahhoz túl sok embert bosszantott fel.
2023. ápr. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem, a Biblia elég világosan fogalmaz, hogy mi volt. Nem tudom, mi értelme az ilyen tetszetős, de alaptalan fantasy-elméleteknek.
2023. ápr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a történelmi Jézus egy vallási tanító volt, aki politikai kérdésekkel nem foglalkozott.
2023. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Jézus beszédei alapján nem túlságosan kedvelhette korának "politikusait", szóval nem valószínű.
2023. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Inkább anti politikus.
2023. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
bármit is taníthatott valójában, két dolog valószínű: nagyon jó beszédkészsége lehetett, és nagyon eltökélt volt abban amit csinált. úgy megnézném hogy mi volt az alapja amiből vallást csináltak a többiek később
2023. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Jézus csak egy kókler szektavezér volt aki átbaszta a szegény ostoba embereket
2023. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
hogy lepontozzák nullára a fanatikusok ha nem az ő elképzelésük szerint írod le ki lehetett... öljük meg aki mást gondol, igaz milyen keresztényi? :D #7 azért volt egypár kókler szektavezér a történelemben, de nem mindenki hagyott maga után egy világvallást ami még több ezer év után is trend széles körben. bár lehet csak véletlen és Ő is csodálkozna rajta hogy wtf hogy csavarták ki az én mondandóimat, mi lett belőle
2023. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
48%

"hogy lepontozzák nullára a fanatikusok ha nem az ő elképzelésük szerint írod le ki lehetett... öljük meg aki mást gondol, igaz milyen keresztényi? :D"


Az hogy valaki pirost nyom, még nem a halálod.


Mellesleg mit vársz ha valakit lekoklerózol akit 4 milliárdan tisztelnek?

2023. ápr. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a kóklert éppenséggel nem én írtam hanem az utánam lévő
2023. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!