Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi lenne azzal a magas rangú...

Mi lenne azzal a magas rangú magyar püspökkel, érsekkel aki gyerekeket molesztálna?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki elismeri szerintem még a katolikusok is, hogy sajnos a Sátán mindenhol ott van, így előfordul hogy vannak olyan katolikus papok akik pedofilok. Szerintetek most ha egy magas rangú püspök vagy érsek simogatná, molesztálna egy kisfiút akkor az kiderülne vagy eltussolnák Magyarországon és soha nem derülne ki.....mi lenne vele?
2023. ápr. 30. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmi.
2023. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meglenne a feljelentés, és lehetne bizonyítani, menne a börtönbe.
2023. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Semmi, mert eltussolnák.


Ha te lennél pedofil, téged simán megbüntetnének.

2023. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a nyilvánossággal lehet a legjobban büntetni az elkövetőt, szóval napvilágra kell hozni és akkor majd a társadalomtól megkapja azt, ami jár neki..!


A rendszertől ugyanis nem fogja megkapni, hiszen a szolgálatában áll...

2023. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Az előző pápa bizonyítottan több tucatnyi ilyen ügyet tusolt el.

Szóval semmi.

2023. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem azt a szülőt, aki a gyerekét egy pappal felügyelet nélkül hagyja. Születésnapjára mit vesz a gyereknek? Benzint meg öngyújtót?!? Ne már!
2023. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi.
2023. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!