Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mennyire árt a katolikus...

Mennyire árt a katolikus vallásnak a Hodász András jelenség?

Figyelt kérdés

Hodász András egy kedvelt pap volt nagyon sokan szerették tömve volt emlékszem a templomba mikor ő misézett, tele voltak fiatalokkal, András kilépett az egyházból, sok konfliktus volt az egyházával amit kamgoztatott is. Be is tiltotta a csatornáját Erdő Péter uraság. Most hogy kilépett viszonyt egyre jobban tesz negatív véleményt a katolikus egyházra, akár a cölibátusra, akár a papok politikai meggyőződésére..... vajon ez mennyire árt az egyháznak, hogy egy ilyen közkedvelt fiatal pap kilép és utána is kritizálja az egyházat


[link]


[link]


[link]


2023. máj. 7. 10:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
33%

"egyértelműen a fiatalkori zaklatást illetve papi zaklatóját okolom azért,"


Természetesen.

Fel kéne fogadni egy csapat nőt akik megerőszakolják és akkor újra heteró lenne. Köztudott, hogy a megerőszakolt nők is utána jobban rá másznak a férfiakra.


Várj, nem így van.

2023. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
21: nem kellene megerőszakolni, de lehet, hogy tényleg jót tenne neki egy normális barátnő - pláne, ha eddig még sosem volt neki nője, szerintem ki kellene próbálnia, hátha megtér! :)
2023. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

22

Értem, tehát te azért nem vagy homoszexuális mert még sosem feküdtél le azonos neművel.

Hát ez sok mindent elmond rólad.


Én részemről akárhány az enyémmel azonos neművel lefeküdhetnék akkor sem vonzódnék hozzájuk. De ha a te szexuális orientációd ennyitől megváltozik hát jó. De azért nem árt észben tartani, hogy sokaknál ez nem így működik.

2023. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

23-as: nem jó a logikád és gáz a személyeskedésed, de nem sértődtem meg rajta. :)


Hodász végig pasik között volt, valszeg nem tudott úgy ismerkedni nőkkel.

Ráadásul a legelső szxuális élmény rendkívül meghatározó - főleg egy gyermek életében, úgyhogy ezek mind közre játszhattak abban, hogy eldeformálódott a nemi érdeklődése.


Sajnálom, mert amúgy rendkívül értelmes ember, csak most így duplán hátrányos lett a helyzete. Nem csupán papként, de emberként is.

2023. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Hát, igen. Valahogy hiteltelenné vált.


Kár érte! :(

2023. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
33%
Az miért van, hogy a helyes pasikról mindig kiderül, hogy homik?!
2023. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!