Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták! Ellenségnek tartjáto...

Ateisták! Ellenségnek tartjátok a vallásos embereket?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 14:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Van vallásos barátom is és beszéltem nem egy kedves és értelmes hívővel ezen az oldalon is.


Ha valakit nem kedvelek azt nem tartom az ellenségemnek egyébként attól még és olyan ostoba indok miatt, hogy vallásos nem is lenne senkivel sem problémám.

2023. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért kéne szerinted? Bár biztos vannak harcos atesisták és harcos hívők, akik ellenségnek tekintik a velük egyet nem értőket.
2023. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%

+1 Nem.

Mondjuk sosem hallottam ateista embertől hogy a "másik" miért és hogyan fog elpusztulni, égni, bűnhődni...

Az "ellenség" nem a hívő ember lenne, hanem a vak és indok és okok nélküli hit.

2023. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Daniel Prime ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem. :)


Mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy abban higgyen/ne higgyen, amiben akar.


Az erőszakos térítést viszont nem tartom jónak egyik oldalról sem. Vitázni természetesen lehet, például ez az oldal is teljesen jó rá.

2023. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak butának.
2023. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Ateista vagyok, az egyik legjobb barátnőm meg hit gyülis. A vallást leszámítva nagyon hasonlóan látjuk a világot, arról pedig hallgatólagosan megállapodtunk, hogy nem térítjük meg győzködjük egymást.
2023. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

"Nem, csak butának."


De az ugyanolyan rossz, vagy még rosszabb mintha ellenségnek tekintenéd őket. xD

2023. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

Hadd legyen már meg a véleményem olyan emberekről, akik a szűklátókörűségükkel konkrét anyagi kárt okoznak nekem.


Hadd legyen már meg a véleményem olyan emberekről, akiket orruknál fogva vezetnek, kihasználnak a papjaik, imámjaik, rabbijaik, egyéb vallási vezetőik.

2023. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!