Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az izraeliták miért köpködik...

Az izraeliták miért köpködik a keresztényeket?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 8. 15:20
 1/9 KZitus ***** válasza:
59%

Szia

Nem hiszem, hogy ez jellemző lenne. Tőled hallok erről először. Életem során elég sok zsidóval volt találkozásom. Semmi lenézőt nem tapasztaltam velük kapcsolatban. Inkább tetszett nekik, hogy az Istenüket Jehovát ismerjük el egyedüli Istenként.

dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Mert a zsidók rasszisták.
dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam én is a videót, ahol az apácákat köpködik a zsidók. Benjamin Netanyahu, valamint a jeruzsálemi polgármester, és a főrabbi is elítélték az esetet. Mindenhol vannak buta, rosszmájú emberek, még Izraelben is.
dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kérdésben a keresztények szerepeltek KZitus!
dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak hogy köpködik de ki is dombták Izraelből a keresztényeket. Ma már alig él őslakos keresztény Izraelben és a még ott élőket is támadják a zsidók és az Izraeli hatóság engedi, azért hogy elmenjenek.
dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Nemcsak az izraeliták fogják bántani őket, hanem minden vallás hívei meglesznek hurcolva, vagy megtagadják a hitüket. Hamarosan beteljesedik ez a prófécia!
dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert a hitehagyott, világba keveredett keresztények, sok aljas dolgokat tettek más emberekkel.

Nem csak a Zsidókkal, de más vallásúakkal is. Ezt nem felejtik el. Ezzel beteljesítették, illetve beteljesítik azt a próféciát, mely szerint, hitehagyottakká váltak, Jézus a törvénytelenség emberének nevezi Őket.

A keresztény élet nem hivatás, hanem életforma. S a keresztények minden időben üldözöttek, nem pedig másokat üldözők.


Mi lett volna ha az apostolok elkezdtek volna Jézus tanítása ellenére lepaktálni az emberi uralkodókkal, és különböző kínzásokat végeztek volna azokon, akik nem akartak kereszténnyé válni?

Jézus azt mondta, hogy ahol nem fogadják be a jó hírt, menjenek tovább. Nem mondta, hogy világi katonákkal gyilkolják le ezeket az embereket, vagy nyomorítsák meg őket.

dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A több millió zsidóból alig néhány ilyen, hogy miért teszik, azt nem tudom, de valószínűleg még ők saját maguk sem.
dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem ne keverjük az izraelita meg izraeli jelzőket.

Az izraeliták mint olyan a zsidókat jelenti.

Keresztényeket köpködni pl. mint amit a videód mutat, az izraeliek szoktak, akik a zsidóknak csak egy kis részét teszik ki, mellesleg egy részük nem is kifejezetten vallásos zsidó.


Nekem a zsidókkal soha az életemben nem volt rossz tapasztalatom, amíg nem találkoztam izraeliekkel. Nem sok izraelit ismerek, de egyik sem egy kellemes személyiség. Arrogánsak, tudálékosak és lenézőek és nem kifejezetten vallásosak.

Úgyhogy ne azonosítsuk velük a zsidókat kollektíven.

dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!