Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha a világot valóban Isten...

Ha a világot valóban Isten teremtette miért a pénz az úr Isten helyett?

Figyelt kérdés

dec. 27. 09:00
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
79%
Bocsesz a valaszomert, de megis hogy a * teremtette az isten a foldet? O hol szuletett es a szulei, nagyszulei? Az univerzumba repkedtek?
jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
44%
21. A gyerekeim is kérdezték ezt már. De kit érdekel, vasárnap ugyanúgy nincs beleszólásuk, mennek szépen kussban a templomba.
jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Anno en is maszkaltam templomba.. szuleim iszonyatosan vallasossak. En ugy vagyok vele, hogy az o dolguk, ha nekik igy jo hat legyen. De en akkor sem ertettem ezt az egesz vallasos cuccolat, hiaba tomtek vele evekig a fejem. A te gyerekeid is majd evek mulva majd eldontik hogy szeretnek elni az eletunket, de ameddig a "te/ti" felelosegetek addik ti döntetek hogyan is nevelitek őket :>

Utolag is egeszsegben boldogsagban boldog uj evet mindenkinek

jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
21, 23 valaszolo voltam
jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

#19 Természetellenességben?

Azt mondják, hogy építs egy házat, nevelj fel egy gyereket és ültess egy fát, és teljesítetted a feladatodat. Az első kettőt duplán teljesítettem 30 éves koromra, és most egy erdő mellett lakom. Nem hordok és nem veszek műszálast és fából vannak a bútoraim. Miben is hiszek én? És te?

jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
58%

#18


"szépen kussban"

Tehát kényszer alatt butítod őket.

Akkor csak 3 kérdés:

1. Ha Ádám és Éva volt az egyetlen pár, akkor Káin, (aki egyedül maradt) kinek csinált gyerekeket? Anyának?


2. Minek nevezik azt, amikor Noé a lányaival hált?


3. Noé hogyan gyűjtötte össze az európai, afrikai, ázsiai, grönlandi, antarktiszi és ausztrál állatokat, rovarokat, madarakat?

jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
0%

,, Azt mondják, hogy építs egy házat, nevelj fel egy gyereket"


Igen, ezt akadályozza az LMBTQ propaganda.


A liberális gyereknevelés már így is elég kárt okozott, nem kell több.

jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
0%

26.


1. Nem az egyetlen, hanem az első emberpár volt. Örülök, hogy a libsiknek az olvasás sem megy.


2. Vérfertőzés? Az, hogy megtörténik a természetellenesség, nem azt jelenti, hogy népszerűsítik is a Bibliában. Ebben viszont különbözik az LMBTQ-tól, akik szándékosan természetellenességre nevelik a gyereket.


3. Kérdezd meg tőle.

jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 27es miert kell belekotnod mindenbe?. Regen is voltak melegek ugyan ugy ahogy most is, csak annyi hogy regen nem volt "engedelyzett" v mi es a mai emberek meg csak elik a SAJAT eletuket ahogy akarnak es szarnak a torvenyre, csak sokan ki nyirjak magukat a te fajtaid miatt.. mar bocs, de ez az igazsag. Es ez nem csak azokra vonatkozik akik melegeg, hamem akik egy kisit is akarminen "masabbak" az emberek tobbsegje el itel mimden egyes letezo embert utanna meg csodalkoznak hogy "hey a szomszedom gyereke ki nyirta magat" vajon miert? Mert szerettek? Mert biztak benni? Nem. Mert el iteltek azert amilyen, nem probaltak elfogadni, szekaltak stb...

Bocs hogy igy le tamadok ezzel barkit is, es bocs hogy ennek a valasznak semmi koze a kerdeshez.

UI: utalom ezt a vilagot az elitelo emberektol..

L20

jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
21, 23, 24,29 voltam
jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!