Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Biblia alapján ha Jézus...

A Biblia alapján ha Jézus mindent megtudott gyógyítani, akkor a beszédproblémát, autizmust is? A Mennyországban milyen lenne?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az autizmus generációs szellemi következmény az utódra.Én eddig jutottam a kutatásban. Utána már nem foglalkoztam a témával. A beszédproblémából az egyik családtagom 100%-ban gyógyult, pedig elvileg sosem beszélhetett bolna-legalábbis a kori diagnózis ez volt. Ma beszél, 100%-osan, az egyik sikertörténet a miénk a Beszédvizsgáló Intézetnél.
ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*volna
ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*akkori
ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
* ekkor
ápr. 17. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a földön van betegség de már nem sokáig!
ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jézus beszédproblémákat is gyógyított:

[link]

[link]

[link]

Bibliai beszámolók nincsenek autizmus gyógyításáról, de Isten meg tudná változtatni az emberek gondolkodási módját.

ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És akinek beszédproblémája van, annak nem lenne fura, hogy másmilyen hangja lesz?
ápr. 17. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
8 Miért lenne másmilyen hangja? Isten olyanra állítja helyre amilyen volt..
ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy furának fogja érezni a hangját, legalábbis eleinte. De aztán megszokná.
ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!