Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vélemények azokról a vallásokr...

Vélemények azokról a vallásokról, melyben gyerekekkel kell összeházasodni?

Figyelt kérdés
Nem kéne a föld színéről is kiirtani ezeket a szokásokat propagáló vallási hagyományokat?
2011. aug. 27. 16:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem pedók,csak kicsit türelmetlenek!xDxDxD
2011. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
És akkor mit tudsz csinálni ellene? Meg kell érteni, úgy kell hagyni. Ő dolguk.
2011. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
69%
Szerintem mielőtt elkezditek mocskolni az iszlámot gondolkozzatok el rajta, hogy mennyivel több embert irtottak ki a mi vallásunk fanatikusai a történelem során. Az iszlám halálos áldozatainak száma a katolikus egyházéhoz képest csak egy kis lepkefing. A kérdésre válaszolva pedig igen ki kellene irtani, az összes többi vallással együtt, a mai világban már van rendes jogrendszer, tehát az egyetlen jó tulajdonsága a vallásoknak, az hogy jogot teremtettek tartattak be már nem érvényes. Butítja az embereket, gyűlöletet teremt.
2011. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Az iszlám halálos áldozatainak száma a katolikus egyházéhoz képest csak egy kis lepkefing."


belevetted azt is, mikor szétb@szták Magyarországot?

2011. aug. 29. 14:44
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező kommentje:

"Az iszlám halálos áldozatainak száma a katolikus egyházéhoz képest csak egy kis lepkefing."


belevetted azt is, mikor szétb@szták Magyarországot?


MI van?

2011. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%

Az iszlámnak azért nincs annyi áldozata, mert nem volt annyi lehetőségük, mint a keresztényeknek. Főleg most, hogy a nyugat miatt nem pattoghatnak. De amint a nyugat legyengül, ne félj, jön a dzsihád. Áradoznak a világkalifátusról... Szóval nem kell félteni a buzulmánokat. Erdogan a "szekuláris" Törökország vezetője ezt mondta:

"The mosques are our barracks, the domes are our helmets, the minarets are our swords, and the faithful are our army"

[link]

2011. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Előző a tipiskus bizonyítéka az előző kommentemnek..butává és gyűlölettel telivé tette a vallás. Milyen idétlen idézet ez már.. akarod itt hogy egymás után idézzük a papokat és pápákat arról milyen jó ötlet a boszorkányégetés? a gyermekek keresztes hadjárata, az inkvizíció, a gyermekek megrontása? Mert olyan idézet több van :) Az iszlám tizedannyi kárt sem okozott a történelem során az emberiségnek. Nehogy már hullaszámokat hasonlítsunk össze, mert a katolikus egyház szekrénye amiatt akkorák amekkorák tele van gyermekek , nők és férfiak csontvázaival többszáz millióval. -Ne csinálj már hülyét magadból...dzsihád meg cnn amerikai retusált hírek... Nézzétek már vitatkoztok itt a nemlétezőn...véditek a nagyobb pénzéhes gyilkosbandát a kisebb gyilkosbandával szemben. Fantasztikus dolog ez a vallás. Nem is tudom mit csinálnál nélküle ...pont most amíg ezt olvasod.......talán valami hasznosat?
2011. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%
Ha az USA gerjeszti a dzsihádot, akkor miért van, hogy az imámok uszítanak Berin, Párizs és Moszkva vegyi- és nukleáris fegyverrel való támadására?
2011. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Nem tudom honnan vetted azt hogy az usa gerjeszti a dzsihadot, valami belső infód van Obamától, mert, hogy én ilyet nem írtam az tuti. Ha nem tudsz megtámadni egy kommentet érvekkel akkor kitalálsz dolgokat, vagy hogy van ez :D? Persze, hogy az USA felfújja, mert ha azt mondanák: ugyan már magyarok nato elvtársak, küldjetek katonákat irakba mert nálunk drága lett az olaj (igaz még mindig fele annyi mint nálatok..hehe)..nem nagyon segítenének nekik. Olvass egy kis wikileakset meg katolikus egyház történelmet légyszives... ne írj hülyeségeket. Vagy cáfold meg amit én írtam adatokkal...ne sorok között rosszul kiolvasott dolgokra válaszolj kérdéssel...szégyen.
2011. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szerintem nézz körül a "civilizált" vallásoknál...Ha csak a keresztény katolikusokat nézzük, már van mit szégyenkezni.Ott is illegális a pedofilia(megjegyzem 2 gyermek összeházasítása nem pedofilia) de több gyerek sérül a papok zaklatásai miatt, mint az araboknál azért mert kicsiként házasodnak..Nem pártolom ezt a fajta kulturális szokást, de talán tényleg nem tudsz erről annyit hogy elítélhesd.
2011. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!