Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Most akkor milyen vok? ?

Most akkor milyen vok? ?

Figyelt kérdés
hat en nagyon szeretem a vampiros horro filmet amibe sok a verontas...az eroszak meg az ilyesmi...de Istent is szeretem..
2011. szept. 1. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Éretlen
2011. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
koszi...lehet az vagyok!!!
2011. szept. 1. 13:42
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Milyen lennél? Horror filmeket szerető ember/gyerek. Istent, nem tudom, hogy lehet szeretni, valójában azt sem tudjuk, hogy ki ő.
2011. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hat eleg gyakran olvasom a bibliat!!..es en tom ki o
2011. szept. 1. 13:52
 5/12 Sághegyi Csaba ***** válasza:
94%

Nem kéne ilyesmin fennakadnod. Ez ízlés dolga. Újjászületett keresztényként szoktam néha horrort nézni, ha szórakoztató. De a zeném még érdekesebb: keresztény kemény zenéket hallgatok, és gyűjtöm őket, szélsőségesen vadakat is.

Van egy keresztény "horror" író, Frank E. Peretti, az egyházak elismerik, hogy Isten munkáját végzi. Egyik könyvéből filmet is csináltak, az a címe, hogy House.

2011. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam, válaszolok komolyan is :-) Szerintem, hogy kinek milyen az ízlése, legyen az zene, öltözködés vagy film, nem bántja Istent. Sokkal fontosabb a cselekedeted mások felé. Bár ezek a szórakoztató dolgok ültethetnek az emberbe rossz gondolatokat, ami ritka esetben tettekre is késztet, de te biztos nem vagy ilyen beteg ember. Sok fiatal a horrorra és a rockra bukik, mert túl aktívak és szükségük van az adrenalinra.
2011. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Honnan tudnád?? Találkoztál már vele? Amit leírnak nem mind igaz. Akkor mondjad, hogy tudod ki ő, ha ismered is.
2011. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sághegyi Csaba ***** válasza:
42%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:58


Ismerjük, csak sokan nem hiszik el.

2011. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egyetertek!!!hat en ismerem....met a szivemben el:P
2011. szept. 1. 14:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az "analfabéta" jutott eszembe a kérdést olvasva, mint jelző.
2011. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!