Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért általánosítanak az emberek?

Miért általánosítanak az emberek?

Figyelt kérdés
Csak azért mert egy pár megkeseredett ember negatívan gondolkodik, miért kell mindenkit egy kalap alá venni?

2012. aug. 4. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Te is általánosítasz most éppen, azzal hogy azt mondod az emberek általánosítanak. :P


Amúgy szerintem ez valami megszokás, legtöbb esetben tudja az ember hogy az általánosítás hülyeség és semmi értelme.

2012. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a szándékom, elment a kedvem az egésztől.
2012. aug. 4. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

amúgy tényleg általánosítasz te is most..D:

de am nem mindenki ilyen tehát.. tisztelet a kivételnek

2012. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, miért pont a Valláskritikában írtad ki a kérdést... Leírnád, hogy konkrétan mire gondolsz?


Mert úgy általánosságban az emberek azért szoktak általánosítani, mert úgy sokkal egyszerűbb / könnyebb beszélni. :D


Szerintem ez a dalszöveg is általánosító, amit épp most hallgatok; de ettől még nagggyon jóóó. :)


MercyMe - Crazy Enough


http://www.youtube.com/watch?v=LfmNKmB-Ap8

2012. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy elírtam.

De már mindegy törölje ki valaki.

2012. aug. 5. 00:17
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
93%
Jól felhúzhattak, nem szabad dolgokat ennyire a szívedre venni. Ha van kedved, mond el mi bánt,meghallgatlak és látod mások is vannak itt.
2012. aug. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!



Úgy sejtem, valami komoly probléma húzódik meg a háttérben, de mert nem akartad konkrétan elmondani, ezért általánosítottál, viszont így egy félreérthető kérdést tettél fel, amit azonnal "levadásztak". Ha a valláskritika rovatban kérdezel vagy hozzá szólsz, légy felkészülve a legrosszabbra! Az emberek kegyetlenek, érzéketlenek, és a saját igazukért "ölni" is képesek.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2012. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!