Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Érdekes mód Jézus miért tett...

Érdekes mód Jézus miért tett csodákat, amikor nem volt se kamera, se fényképező, se semmi más mód amivel rögzíteni lehetett volna?

Figyelt kérdés

Érdekes mód manapság miért nem mennek az emberek a vízen, már ha vannak egyáltalán ilyen csoda tevő emberek?

Miért nem változtat bárki csodát tevő a vízből bort, és miért nem gyógyít meg vakokat?

Még hMa már van videó, fényképező, meg minden, de érdekes mód MA pont nem történik ilyen, csak ugy jézus korában ugye?

Érdekes...



2012. aug. 17. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Akkoriban történet írok voltak,akik lejegyezték az ilyet.Ezeknek köszönhetően ismerjük királyainkat is.
2012. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

Jaaaajjj...

Jézus nem az utókornak csinálta, hanem az ottani embereknek! Aki meg hisz, az meg úgyis elhiszi, hisz benne, hogy felesleges is bármilyen kép vagy videó.

És most is vannak csodák, attól hogy tudatlanka vagy, és nem értesültél róla.

A Szűzanya mindennap megjeleni Medjugore-ban (a hely nem biztos hogy pontos) de tudom, hogy valahol mindennap megjelenik!

Mária szobrok, feszületen Jézus bábuk könnyeznek, üvegablak könnyezik Mária képével, a feszületből olaj folyik Jézus vérét jelképezve... nekünk ezeket felolvasta a hittantanárnő egy katolikus újságból, úgyhogy linket sajnos nem tudok adni!

Hittantanárnőm saját élménye, hogy amikor egy szent helyen voltak külföldön, ott egy embert megszállt az ördög, eltorzult az arca, üvöltött, mindenki megijedt tőle, a pap kiűzte belőle az ördögöt tömjénnel vagy valami rózsafüzérrel? Nem tudom már pontosan, de valami ilyesmi dologgal.

Értem, hogy tök jó dolog fellázadni a hit ellen, és tök furfangos ateista kérdéseitek vannak, felőlem lehettek ateisták de ne TUDATLANOK!!!

2012. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

"Jézus nem az utókornak csinálta, hanem az ottani embereknek! Aki meg hisz, az meg úgyis elhiszi"


Azoknak, akik hisznek, nem kell bizonyíték,

azoknak, akik nem hisznek, nem létezik bizonyíték

2012. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Igen, kösz utolsó, ezt akartam mondani.
2012. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

Hát ez érdekes és igen jó a válasz is.


Egyébként Jézus utalt rá, hogy ha a mostani embereknek csinálna csodát akkor sem hinnének benne, és ugyan úgy megölnék, csak a kivégzés változna.


egyébként a csodákat meg csak azért tette, hogy az emberek lássák, hogy Ő valóban a megváltó akiről szóltak a próféták, és megjövendölték azt.

2012. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Jézus nem azért tett csodákat, hogy a csodák által higgyenek benne az emberek. Eleve csak a gyenge emberek hisznek benne a csodák miatt, hiszen ha jól megnézzük, a csodák sem jelentenek bizonyítékot Isten létezésére.
2012. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Salx Narval ***** válasza:
56%
Hát persze kedves kérdező, ne legyél már ennyire TUDATLAN, hogy kételkedsz a csodákban, vérző szobrokban, ablakokban, megszállt emberekben, ördögűző papokban, stb.:D Hol élsz te, hogy ennyire tudatlan vagy? :D Ami azt illeti, vannak a neten erről a hókuszpókuszról felvételek, ha kibírod röhögés nélkül megnézheted őket. Van egy Japán csávó, aki átsétált egy medencén, nagy tömeg előtt, igaz, hogy ez nem vallásos sztori, de azért trükknek nem rossz.
2012. aug. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem,hogy azért tette volna a csodákat,hogy másoknak villogjon.elég volt,hogy megtette.egyébként ma is vannak ilyen emberek.
2012. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Kedves hetes!

Én vagyok a második, jót nevettem azon a hülye szarkazmusodon..... :D Ennek ellenére fent tartom a válaszomat és továbbra is úgy gondolom!!!!

2012. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

Már hogyne történnének?

Én is jártam már vízen, csak pont nem volt nálam a kamera, hogy a csuda vinné el!


Ez a kérdés aztán jól lerántotta a leplet a kereszténységről! :D :D :D

2012. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!