Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akiket érdekel szinte az összes keleti kultúra úgy általában? Az érdeklődéseteket miben élitek ki?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, hogy nem csak 1-1 ország, hanem mondjuk térben és időben is tágabb érdeklődésű, pl arab, ind, kínai, mongol, japán, thai hagyományok, vallás, filozófia, öltözködés, ételek, művészet...


És kíváncsi vagyok arra is, hogy jártok ilyen rendezvényekre/közösségekbe, vagy inkább egy fajta hobbiként élitek meg? És mennyire könnyű hozzátok hasonló érdeklődésűekkel ismerkedni?



2012. aug. 20. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,engem érdekel, de csak olvasni szoktam róla, mert nem ez a fő érdeklődési területem. érdekelnek a keleti vallások és filozófiák és a történelem egy része is (főleg ókor, középkor) India, Japán, Kína.

Freya

2012. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, de inkább csak olvasgatok róla meg keleti zenéket hallgatok, nem járok közösségekbe.
2012. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem a közel-keleti térség kultúrája/ vallása/ tradíciói érdekelnek legfőképpen, távol-keleti országok közül csak India. Én úgy élem meg, hogy sok ilyen témájú könyvet olvastam, ilyen stílusú zenék közül is rengeteget hallgattam, elsajátítottam a táncművészetüket, és most az egyetemen is az arab kultúráról tanulok, illetve az arab nyelvet:)
2013. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekel a legtöbb ázsiai kultúra, járok ilyen rendezvényekre, a baráti körömet is érdekli, olvasok és írok róla, egyetemre is ilyen szakra járok. Ismerkedni a közös érdeklődési területek miatt könnyebb, de ugyanúgy mindenféle ember megtalálható a "keletesek" között, mint bárhol máshol és nem is érdemes egy érdeklődési területként kezelni az egészet.
2013. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!