Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallásosok! Mi a véleményetek...

Vallásosok! Mi a véleményetek a pápáról és a vatikánról a közelmúltban történtek alapján?

Figyelt kérdés

Esetleg elolvasnátok az alábbi cikket?

[link]


Véleményeznétek a helyzetet? Illetve azokat az újabb eszméletlen mocskos dolgokat amelyek kiderültek az egyházról és a legfőbb vezetőiről?


(a kérdésben szándékosan nem írtam nagy kezdőbetűkkel őket)


2013. febr. 21. 15:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%

Én nem vagyok vallásos, még csak az hiányozna! Véleményem viszont van!


Mélységesen felháborító az egész! Mélységesen!


Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy a vallások a vezetőikkel az élen nem mások mint a világ rákfenéi!


Remélem Brüsszel végre darabjaira veri ezt az undorító, mocskos, képmutató csürhét!

2013. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Brüsszelnél undorítóbb, mocskosabb, képmutatóbb csürhe kevés van. Ez az ügy sajnos teljesen másról szól.
2013. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

"Brüsszelnél undorítóbb, mocskosabb, képmutatóbb csürhe kevés van."


Pl a vatikán.


"Ez az ügy sajnos teljesen másról szól."


Kifejtenéd, hogy miről?

2013. febr. 21. 15:58
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

A cikk, amit linkeltél, ugye csak vicc? Ilyen agyament kreálmányt eddig csak az ezo topikban olvastam.

:DDD


Pl:

"2013 február 1-én az általunk csatolt bizonyítékok alapján (itccs.org), hivatalunk megállapodást kötött az európai nemzet képviselőivel és bíróságával, hogy elfogató parancsot foganatosítsanak Joseph Ratzinger, másnéven Benedek pápával szemben, az emberiség ellen elkövetett bűncselekmények és bűnügyi összeesküvésekben való részvétele miatt."


Mivaaan ? :DD

2013. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

ÚR ISTEN


Ez nem a Malakiás próféciája,


A bibliában meg lett jövendölve, hogy ezekért a dolgokért Jehova a politikusokat fogja felhasználni, hogy kifossza és betiltsa a vallásokat, miért nem értitek meg?


akik pedig oda tartoznak azok bűn részességgel vádolhatók, ezért kellene ebből a mocsokból kijönni.

Jehova szava mindig valóra vált és válik ezek után is.

Isten nem támogatja ezeket a vallásokat. E világ Istene a támogató ahogy Jézus mondta:

Sátán kezében van és ebbe a vallások is bele tartoznak.


(János 14:30) 30 Nem sokat beszélek már veletek, mert jön a világ uralkodója, és nincs felettem hatalma.

(1János 5:19) 19 Tudjuk, hogy az Istentől származunk, de az egész világ a gonosz hatalmában van.

2013. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a pápa?
2013. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"A cikk, amit linkeltél, ugye csak vicc? Ilyen agyament kreálmányt eddig csak az ezo topikban olvastam.

:DDD"


Arról én nem tehetek, hogy tájékozatlan vagy!

Google - tessék használni! Ezzel van tele az internet! Pl Reuters, CNN, BBC.


Tájékozódj egy kicsit!


[link]

[link]

2013. febr. 21. 16:45
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Akkor viszont te is tájékozódj kérdező, mert a pápa csak a katolikusok pápája, nem az összes vallásos, hívő emberé. Legalább a minimális ismerettel rendelkezzél.
2013. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

És ez meg egy valós fotó az általad linkelt oldalakról?

[link]


Mindenütt azt írják, hogy ez az ITCCS állítja ezt meg azt. Na most az egy dolog, hogy mit állít, de hogy nemzetközi letartóztatási parancsot nem adhat ki, abban is biztos vagyok.

2013. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"És ez meg egy valós fotó az általad linkelt oldalakról?"

Melyik általam linkelt oldalon találtad?:))


"ez az ITCCS"

Ez az ITCCS pedig nem más mint az Állami és Egyházi Bűnügyeket Vizsgáló TÖRVÉNYSZÉK!


Ennek a TÖRVÉNYSZÉKNEK a MEGBÍZATÁSA a következő:

"- Tárgyalásra vinni azokat az embereket és intézményeket, akik és amelyek felelősek a világon történt kizsákmányolások, kínzások és gyermekgyilkosságok bármelyikében, úgy a múltban, ahogy a jelenben is, és

- Megakadályozni ezeket és más bűncselekményeket az egyházak és államok részéről."

2013. febr. 21. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!