Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A jehovisták tényleg azt...

A jehovisták tényleg azt hiszik, h megtéríthetnek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 11:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg! :)
2009. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
AZT!!!! Utálom, amikor vasárnap reggel addig nyomják a csengőt, amíg ki nem nyitom az ajtót és hiába mondom nekik, hogy nem érdekel a hülyeségük, csak erőszakoskodnak és mondják, meg mondják. Ha még1x valamelyik hittérítő hozzáér a csengőhöz, megölöm.....
2009. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Azon gondolkodom, hogyha a következő alkalommal nagyon nagyon durván elkezdem nekik káromolni az istent meg jézust meg a marist, akkor elhúznak?
2009. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

"Azon gondolkodom, hogyha a következő alkalommal nagyon nagyon durván elkezdem nekik káromolni az istent meg jézust meg a marist, akkor elhúznak?"


Na, akkor jönne csak meg a kedvük egy jó kis vitához.


Nem kell velük beszélni, be kell csukni az ajtót és kész.

2009. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
84%

Igen, azt, hiszen így szaporodnak! nekem is van ismerősöm akit megfűztek, ezért vállalják, hogy elzavarják őket, de akkor is térítenek, ha csak 1000 emberből 1 is áttér.

Én meg szoktam nekik mondani, hogy római katólikus vagyok, az is maradok, viszont látásra és békén hagynak.

2009. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Különben tényleg azt hiszik, hogy megtéríthetnek, és év végén összesítik is, hogy hány új tagot sikerült szerezni. Ez meg szokott jelenni az újságjukban. Általában olyan keveset, hogy az adott évben természetes halállal szerintem többen halnak meg, mint amennyit beszerveztek. Van olyan, hogy egy-egy térítő 1 év alatt 0 eredményt ér el. Sőt, ez a leggyakoribb. De másszák az emeleteket rendületlenül. Végülis ez utóbbi egészséges.
2009. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én meg lehet legközelebb azt mondom sátánista vok, de lehet igazatok van, és attól csak jobban megjön a kedvük.:D:D
2009. szept. 23. 12:58
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

Hozzánk is bejöttek a lépcsőházba, amit épp takarítottunk... aztán elkezdtünk bizonyságot tenni... ők is és aztán mi is a férjemmel... mondtuk, hogy Jézus, az Isten fia és hogy Ő is Isten... figyeljétek meg, ha nem tudnak rávágni valamit, akkor jön a témaváltás... ööö és azt tudta, hogy vannak angyalok is? Mondom igen, tudom és van az antikrisztus szelleme is! (1 példa: 2Ján 1,7. Mert sok hitető jött e világra, a kik nem vallják a Jézust testben megjelent Krisztusnak. Ez a hitető és az antikrisztus.)

Háát, nem tudtak mit mondani, de megbeszéltük, hogy eljönnek vasárnap a góréjukkal, aki majd meggyőz minket. Vártunk, de nem jöttek. Azóta se jártak erre!!!

2009. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Igen nagyon komolyan. Néha ijesztő belegondolni, hogy ők ezt komolyan gondolják és elhiszik, hogy be lehet embereket fűzni. Mikor mindenki elzavarja őket, akkor is ugyanolyan lelkesedéssel másszák az emeleteket..

De a legjobb az, hogy akárhogy is küldöd el őket a fenébe, azért a kis színes újságokat rád tukmálják még, hogy olvasd el otthon. Végül is, a remény hal meg utoljára...

2009. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Az hagyján, de akkor sem hagynak békén, ha már megismerted a vallásukat (vagyis "tanulmányoztál velük") és nem kértél belőle...

Én azt hittem, hogy az is nagyjából annyira komoly, mintha kiközösítettek volna, és hogy nem pazarolják rád az időt többet (hiszen általában elég nagy terület van, amit "munkálniuk" kell. Valahogy mintha nem vették volna tudomásul. Biztos a "dupla-gondol" az oka...

2009. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!