Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Lehet-e magyar származású az...

Lehet-e magyar származású az antikrisztus?

Figyelt kérdés

Szerintetek mikor jön el, vannak e pontos számítások, és származhat e magyarországról?

Hány éves lehet most?


2009. okt. 26. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
19 éves vagyok. És magyar.
2009. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
igen lehet. ès màr a p@rlamenben van!
2009. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Az első áldozati olyan naív emberek lesznek mint Te magad. Ezen erősen gondolkodj el!
2009. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
èn vagyok az elsö vàlaszolò. ijenekbe nem hiszek. d nem elég ami a vilàgban történik? 0t az antikrisztus. nem kel hogy egy testben jelenjen meg. romlot ez a vilàg. antika megèrkeZet. 18 L
2009. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
hop bocs. màsodik vagyok.
2009. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

akár az is lehet hogy Magyar :D

és ott ül a parlamentben xd

2009. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Mindenesetre olyan vezető lesz, akiért rajongani fognak az emberek, szóval, ha van egy politikus, akit utálsz, nem, nem ő az!:)
2009. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Kérdésfelvető!

Az antikrisztus nem egy személy. Lásd a Bibliában:

1Jn 2,18 "Fiacskáim, itt az utolsó óra; és a mint hallottátok, hogy az antikrisztus eljő, így most sok antikrisztus támadt; a honnan tudjuk, hogy itt az utolsó óra."

1Jn 2,22 "Ki a hazug, ha nem az, a ki tagadja hogy a Jézus a Krisztus? Ez az antikrisztus, a ki tagadja az Atyát és a Fiút."

1Jn 4,3 "És valamely lélek nem vallja Jézust testben megjelent Krisztusnak, nincsen az Istentől: és az az antikrisztus lelke, a melyről hallottátok, hogy eljő; és most e világban van már."

2Jn 1,7 "Mert sok hitető jött e világra, a kik nem vallják a Jézust testben megjelent Krisztusnak. Ez a hitető és az antikrisztus."

Az antikrisztus a "bűn embere a veszedelemnek fia,

aki ellene veti és fölébe emeli magát mindannak, a mi Istennek vagy istentiszteletre méltónak mondatik, annyira, hogy maga ül be mint Isten az Isten templomába, Isten gyanánt mutogatván magát." (2Thess 2,3)

Az antikrisztusi hatalom tehát már az őskereszténység óta működik...ma is felismerhető ezek alapján a ténykedése...

Remélem tudtam segíteni!

Üdvözlettel: Péter

(Bibliaház Gödöllő)

2009. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Rám is mondták már egy csomószór, de nem értem, hogy miért. Ráadásul különböző emberek...

18/L

2009. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
az attól függ, Bajnai zsidó-e, vagy magyar
2009. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!