Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit csinál egy pap, ha egy...

Geronimo Stilton kérdése:

Mit csinál egy pap, ha egy csinos nő jön vele szemben az utcán?

Figyelt kérdés

Elgondolkodik egyátalán

azon, hogy megéri-e egész

életére lemondani a

házasságról, a szerelemről,

saját gyerekről és a szexről?


2013. nov. 3. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az élet nem csak a szexről szól ő lemondott ezért hogy Istent szolgálja.
2013. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne egy ember életében a legfontosabb a szex? Ezt csak ma hiszik a fiatalok.

Vannak civil férfiak és nők is, akik kibírják szex és akár házasság nélkül is.

Lehet, hogy észre sem veszi azt a nőt.

2013. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan ateista vagyok, de nem értem ezt. Az életben létezik más is, mint szerelem, szex meg gyerek. Ott a karrier, hobbik, kihívások, célok. Szóval bőven akad más is. Szerintem kicsit nem ártana nyitottab elmével élni.
2013. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
De hokizni? Csak ráránt, a látottak után a plébánián.. Vagy nem??
2013. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Létezik más is, ja. De a megrontási, pedofil statisztikákból nem úgy tűnik, hogy ezt mindegyik felismeri!
2013. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Mi van? A rendszer automatikusan törli, ha egy mondatban szerepelnek olyan szavak, mint " pap", " adómentesség","homokos", "ingyenélő", "hazugság"...???
2013. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sokan mondjátok hogy túl van értékelve a szex,de egyszer minden ember életében eljön az az idő mikor a hormonok beindulnak.Ez ellen nem tudnak mit tenni még a papok sem.Azt meg kétlem hogy ök egész életükben cölibátusban töltik.
2013. nov. 3. 15:50
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen! A nemiséggel kapcsolatos bágyatag és hervasztó viszonyukat saját nemük fiataljai sínylik meg, ami nem egyedi eset. Mégsincs senki börtönben!!!
2013. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 synapse11 ***** válasza:
14%
Szerintem akkor jön az, hogy keres egy ministránsfiút, vagy ha neadjisten hittan tanár, levetkőzteti a diákjait, hogy "megmutassa a paráznaság bűnét" :)
2013. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mirk ***** válasza:

Hogy jön ide az, hogy nem a szex a legfontosabb dolog a világon? Ezer dolog van ami nem a legfontosabb, sőt, mégis minden nap gondolunk rájuk.

Ha egy vonzó nőt látnak nyilván a papok is megkívánják. A választott életstílus és ideológia nem írja felül a biológiát. Soha.

2013. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!